Банер

Допомогти ЗСУ

Наші сміливі військові виборюють нам мирне небо, ризикуючи своїми життями. Тому, підтримавши ЗСУ, ми приближаємо день нашої перемоги, коли можна буде щасливо посміхнутись та видалити додатки про повітряну тривогу.

Звичайно, якщо ви у нас на сайті, то плануєте щось придбати з інженерії. Тому скажіть менеджеру при оформленні замовлення промокод "Паляниця" та отримайте знижку 3 %.

А зекономлені гроші відправте на ЗСУ.

Найпоширеніші способи як це зробити ми опишемо нижче.

Національний банк відкрив спецрахунок для допомоги ЗСУ

Таке рішення ухвалене у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні, збройною агресією РФ та небезпекою для державної незалежності України, її територіальної цілісності.

Реквізити офіційного спеціального рахунку: UA843000010000000047330992708

Спецрахунок від НБУ для ЗСУ

Благодійний фонд "Повернись живим"

Благодійний фонд «Повернись живим» регулярно та вчасно звітує про свою діяльність перед усіма благодійниками, державними органами та українським суспільством.

Повернись живим

Благодійний фонд Сергія Притули

Грошові кошти, зібрані БО Благодійний фонд Сергія Притули, збираються задля підтримки українських військових на постійній основі. Сплачуючи благодійний внесок через інструмент, LiqPay або у випадку оплати за реквізитами БО Благодійний фонд Сергія Притули, ви даєте згоду на це, а також погоджуєтесь на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.

Повернись живим