Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти Детальніше
RU
UA
Реєстрація
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Наші магазини
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Telegram чат Viber чат

Гарантія та сервіс

Гарантія

У нас тільки якісна та офіційно виготовлена чи імпортована продукція. На всі товари з електронними та механічними компонентами ми надаємо офіційну гарантію від виробника.

Гарантійний термін вказаний в описі відповідного товару і становить від 2 тижнів до 20 років.

Гарантійний ремонт або заміна товару можливі виключно за умови наявності належним чином заповненого гарантійного талона.

Зверніть увагу

У момент передачі товару, що купується, від продавця покупцеві, останній повинен упевнитися в повній комплектації товару, а також у відсутності будь-яких зовнішніх пошкоджень чи недоліків.

Після підписання покупцем накладної, товар вважається прийнятим ним без претензій щодо зовнішнього вигляду, а його комплектація відповідає зазначеній в супровідних документах.

Обмін та повернення товару протягом 14 днів
Обовʼязкові умови заміни та повернення товару
 • чек
  Документ (чек), який Ви отримали разом з товаром.
 • споживчі якості товару
  Збережені споживчі якості товару
 • товарний вигляд
  Збережено його товарний вигляд
 • пломби і ярлики
  Всі пломби і ярлики знаходяться в непошкодженому стані
 • Товар не використовувалася
  Товар не використовувався
Гарантійний ремонт

Протягом терміну гарантії, гарантійний ремонт проводиться в сервісних центрах, адреси яких вказані в гарантійному талоні, що видається покупцеві при придбанні товару.

Гарантійні зобов'язання припиняються в разі, якщо

Покупець порушив правила і рекомендаці Покупець порушив правила і рекомендації з використання товару.

порушив вимоги стосовно сервісного обслуговування Покупець порушив вимоги стосовно сервісного обслуговування товару (у випадку якщо сервісне обслуговування обов’язкове для такого виду товарів). Належним доказом сервісного обслуговування є акт, складений компетентною організацією.

втручання у конструкцію товару Покупцем здійснено втручання у конструкцію товару (додані нові чи вилучені передбачені конструкцією елементи).

вийшов з ладу внаслідок фізичних пошкоджень Товар вийшов з ладу внаслідок фізичних пошкоджень (удари, коротке замикання, потрапляння сторонніх предметів і т.д.).

Vencon Монтаж товару був здійснений з порушенням встановлених правил.

Популярні категорії магазину техніки: кондиціонери, вентилятори для ванни, рекуператори повітря, бризери, кухонні витяжки, керамічні обігрівачі, електричні конвектори, електричні котли, газові котли, електрична тепла підлога, бойлери, газові колонки, проточні водонагрівачі, фільтри для води, кухонні мийки, змішувачі для води, насосні станції, зволожувачі повітря, очищувачі повітря, осушувачі повітря, кліматичні комплекси, камери відеонагляду, шурупокрути, болгарки, дрилі, пральні машини, пилососи.