Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти Детальніше
RU
UA
Реєстрація
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Наші магазини
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Telegram чат Viber чат

Сервісні центри

Компанія Венкон продає лише офіційне обладнання. Тому ви можете бути завжди впевнені в сервісній підтримці придбаного обладнання в нашому магазині.

Послідовність дій при поломці техніки

 
Подивіться в інструкції до товару можливі причини поломок та як їх самостійно усунути. Скористайтесь порадами з інструкції та перевірте гарантійний талон, він має бути правильно заповнений.
 
Якщо не вдалося усунути поломку самостійно, зверніться до сервісного центру (що вказаний в гарантійному талоні) у вашому місті. За додатковими питаннями з приводу роботи сервісного центру від виробника телефонуйте нам: +38 (044) 344 89 46, або пишіть: support@vencon.ua
 
Зазвичай наша техніка діагностується безпосередньо на місці її монтажу. Тож в узгоджену дату чекайте на нашого фахівця для проведення діагностики і ремонту. Самостійно демонтувати і втручатись в обладнання не потрібно!
 
Після ремонту техніки за місцем встановлення, ви отримаєте акт виконаних робіт. Якщо техніка не підлягає ремонту, буде узгоджена дата для заміни вам товару на новий за гарантією.
Техніку для сервісу, яка не потребує діагностики за місцем монтажу, ви можете надіслати в наш сервісний центр на діагностику для встановлення причини несправності. Далі все залежить від ситуації:
  • якщо несправність некритична, і вона підпадає під гарантійний випадок – ми безкоштовно відремонтуємо обладнання за гарантією;
  • якщо несправність критична, і ремонт неможливий – ми замінимо техніку на нову за гарантією (за умови, що не порушені умови експлуатації).

Ми є офіційним сервісним центром деяких світових брендів

Деякі світові виробники довірили сервісне та гарантійне обслуговування спеціалістам нашої компанії. Наші майстри мають високий рівень кваліфікації та пройшли всі необхідні навчання від компаній виробників.


Групи товарів, на які розповсюджуються послуги сервісного центру:

Ariston - Водонагрівачі, Теплові насоси

Daikin - Кондиціонери, Мультиспліт-системи, Побутові вентиляційні установки, Пульти керування, Теплові насоси, Зволожувачі повітря, Очищувачі повітря

Ardesto - Кондиціонери, Газові колонки

Ecosoft - Фільтри для води, Магістральні фільтри, Фільтри від накипу, Системи комплексного очищення води та всі інші товари бренду.

Willer - Водонагрівачі, Електричні котли

Prana - Побутові рекуператори

Bosch - Газові котли, Електричні котли, Водонагрівачі, Газові колонки, Кондиціонери.

Логотипи
Тому, придбавши в нашому (або іншому) магазині обладнання наступних брендів: Ariston, Daikin, Prana, Ardesto, Ecosoft, Willer та Bosch, ви можете звернутись до нас у сервісний центр для отримання якісного офіційного сервісного та гарантійного обслуговування нашими спеціалістами в Києві та Львові.

Сертифікати

Відповіді на популярні запитання

Як швидко опрацьовуються запити?
Як майстри проходять сертифікацію?
Які ви використовуєте запчастини?
Як ви проводите заміну і ремонт техніки за гарантією?
Чи зберігається гарантія?
Зручна і вигідна співпраця з Vencon!