Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти Детальніше
RU
UA
Реєстрація
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Наші магазини
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Telegram чат Viber чат

Правила використання сайту

Шановний відвідувач, дякуємо за те, що користуєтеся нашим ресурсом. Чинне законодавство України та дані умови регулюють використання веб-сайту vencon.ua. Переконливе прохання залишити наш веб-сайт, якщо умови, які вказані нижче, частково або повністю неприйнятні для вас. Ваша подальша присутність на веб-сайті, а також взаємодія з інтерфейсом сайту є підтвердженням того, що ви ознайомилися із запропонованими правилами використання, вони для вас абсолютно прийнятні і зрозумілі, та дотримуватися їх зобов'язуєтеся.

 • Власник веб-сайту vencon.ua є власником всієї інформації, яка представлена на веб-сайті vencon.ua, а також аудіо-відео матеріалів, статей, фотографій. Винятком виступають випадки, в яких вказуються інші власники.
 • Відповідно до Закону України «Про авторське право та суміжні права», розміщена на веб-сайті vencon.ua інформація - це об'єкт авторського права, що охороняється законом. За порушення передбачена адміністративна, цивільна, кримінальна відповідальність на законодавчому рівні країни.
 • Будь-які дані з веб-сайту vencon.ua можуть поширюватися на сайтах Інтернету тільки в якості посилань. Заборонено інформацію передруковувати, копіювати, використовувати на різних веб-сторінках. Поширення допускається тільки в тому вигляді, який представлений в першоджерелі, те ж саме стосується розміщення різних об'єктів. При цьому обов'язково необхідно вставляти посилання на джерело з формулюванням «інформація отримана з веб-сайту vencon.ua». Щоб поширювати інформацію в друкованому вигляді, потрібна письмова згода власника web-сайту vencon.ua.
 • Вся інформація, яка знаходиться на vencon.ua, призначена тільки для інформаційного ознайомлення і не є підставою для того, щоб щодо власника веб-сайту або його партнерів виникали юридично значущі права і зобов'язання. Виняток становлять випадки, коли це чітко і прямо обумовлено.
 • За зміст та/або безпеку веб-сайтів, на які ведуть посилання зі сторінок сайту vencon.ua, власник веб-сайту vencon.ua відповідальності не несе. У разі, коли користувач внаслідок незаконного та/або невірного використання сайту vencon.ua зазнав збитків (непрямих або прямих), власник за це відповідальності не несе. Також не несе відповідальність власник веб-сайту vencon.ua за дані та/або їх наслідки, якщо вони були розміщені на ресурсі не ним самим та/або не за його бажанням.
 • Якщо ви продовжуєте перебувати на сторінках веб-сайту vencon.ua та/або створюєте, а також оплачуєте замовлення - у такому випадку відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI зі змінами та доповненнями від 01.06.2011 р. ви автоматично погоджуєтеся без строків, умов та права відкликання, на збір, а також обробку персональної інформації, яка вказана в замовленні та/або документації, створеної для його виконання. Ваші персональні дані будуть внесені в базу даних Продавця (Постачальника), згода поширюється і на цю частину. Інформація персонального характеру обробляється тільки для виконання замовлення.
 • Повнота, актуальність і достовірність наданої інформації гарантується відвідувачем, за недотримання цієї вимоги клієнтом і наслідки, які воно набуло для відвідувача, ні власник веб-сайту vencon.ua, ні його партнери не несуть відповідальності.
 • Суворо забороняється:
  • додавання на веб-сайт vencon.ua забороненої або обмеженої до поширення інформації, що регулюється чинним законодавством України;
  • використання веб-сайту vencon.ua, його ресурсів та можливостей для доступу до персональної інформації інших покупців, для порушення прав та/або інтересів осіб (фізичних та юридичних), які охороняються законом, або держави;
  • втручання в роботу веб-сайту vencon.ua і його складових частин.
 • Внесенням доповнень і змін в даний документ, власник веб-сайту vencon.ua має право змінювати умови використання web-сайту без попереднього попередження. Перш ніж здійснювати дії, які можуть мати юридичні наслідки, рекомендуємо вам відвідати цю сторінку і ознайомитися з даним документом. Це забезпечить повне і своєчасне вивчення умов використання веб-сайту.

Редакція діє з 01.10.2017 року.

Договір публічної оферти

У розумінні статті 663 Цивільного кодексу України, цей Договір - це публічний договір, який уклали ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕКСПЕРТ З КЛІМАТИЧНОЇ ТЕХНІКИ» в особі директора Матюка Євгена Вікторовича, що діє на основі Статуту, (далі за текстом Інтернет-магазин), та Покупцем, який є фізичною особою, який зробив замовлення на веб-сайті vencon.ua, а також оплатив замовлений товар (послугу або роботу).

Договір є "усною угодою", а також має юридичні наслідки як для Покупця, так і для Інтернет-магазину.

1. Загальні положення

1.1. Даний Договір включає в себе всі обов'язкові умови правовідносин між Покупцем та Інтернет-магазином, коли Покупець купує товари (послуги, роботи) на веб-сайті vencon.ua.

1.2. Інтернет-магазин зобов'язується в порядку і на умовах, узгоджених з Покупцем при оформленні замовлення, доставити товар (послугу, роботу) Покупцеві. Покупець в свою чергу бере на себе обов'язки оплатити товар (послугу, роботу) і прийняти його. Оформлення покупки здійснюється на web-сайті vencon.ua самостійно Покупцем, за допомогою інтерфейсу сайту або за номерами телефонів, зазначених на цьому сайті. За достовірність наданої інформації про себе, про обраний товар (роботу, послугу), адресу доставки, відповідальність несе Покупець. Інтернет-магазин гарантує, що товари є його власністю, не перебувають під арештом, у заставі, під забороною відчуження, не є предметом інших засобів забезпечення виконання зобов'язань перед особами (фізичними і юридичними), державою і держ. органами, і що немає будь-яких інших обтяжуючих обмежень або обставин, які передбачає чинне законодавство України.

1.3. Оформлення замовлення на веб-сайті vencon.ua Покупцем, та/або внесення 100% оплати за товар (послугу, роботу), відповідно до положень статті 642 Цивільного кодексу України, є достатнім доказом факту прийняття (акцепту) Покупцем умов, прописаних у цьому Договорі. Приймаючи (акцептуючи) умови представленого договору, Покупець підтверджує, що ознайомився і приймає Правила використання сайту vencon.ua, дозволяє використовувати свою персональну інформацію в обсязі, який потрібен Інтернет-магазину для виконання даного Договору.

2. Ціна товару (послуги, роботи) і оплата

2.1. При взаємодії Покупця і інтерфейсу сайту vencon.ua визначається ціна товару (послуг, роботи), який замовляється Покупцем. Вартість також може повідомлятися в телефонному режимі, за номерами, що вказані на даному веб-сайті.

2.2. Оплата товару (послуги, роботи), який був замовлений, визначається при взаємодії Покупця і інтерфейсу веб-сайту vencon.ua або за телефонами, що вказані на даному веб-сайті.

2.3. Вартість доставки товару формується на веб-сайті vencon.ua або за телефонами, що розміщені на даному сайті.

3. Терміни, умови доставки, прийом і передача товару (послуги, роботи)

3.1. Асортимент, кількість і ціна товару( послуги, роботи), який поставляється на умовах, прописаних в даному Договорі, визначаються в результаті взаємодії Покупця з інтерфейсом vencon.ua або за телефонами, що розміщені на даному сайті.

3.2. Адреса доставки замовлення (товару, послуги, роботи) визначається в результаті взаємодії Покупця з інтерфейсом vencon.ua або за телефонами, що розміщені на даному сайті.

3.3. Терміни доставки товару (послуги, роботи) Покупець може дізнатися за телефонами, що розміщені на даному сайті.

3.4. Як тільки Товар переданий Покупцеві, право власності на нього, а також всі ризики, що пов'язані з його втратою і/або поломкою, знімаються з Інтернет-магазину і переходять до Покупця. Винятком є випадки, коли при оформленні покупки або по телефону Покупець вибирає доставку замовлення перевізником (Укрпошта, НОВА ПОШТА, Meest Express, Justin). У такому випадку обов’язок Інтернет-магазину передати товар Покупцеві вважається виконаним в момент здачі Товару перевізникові для доставки Покупцеві (частина 2 статті 664 Цивільного кодексу України). Ціна за доставку замовлення формується на основі наданої інформації з web-сайту vencon.ua.

3.5. Покупець зобов'язується, отримуючи товар перевірити зовнішній вигляд упаковки, оглянути товар на відсутність поломок (вм'ятин, подряпин, проявів випадків використання та ін.), і перевірити комплектацію. У разі виявлення подібних поломок, особа, що передає товар і Покупець обов'язково повинні скласти акт, в якому фіксуються всі поломки і недоліки.

4. Права та обов'язки

4.1. Інтернет-магазин має право:

4.1.1. Вимагати у Покупця прийом товару (послуги, роботи), який був йому доставлений на основі даного Договору.

4.1.2. Зупинити доставку товару (послуги, роботи) за даним Договором, при неналежному виконанні обов'язків Покупцем, що зафіксовані в даному Договорі. І відновити тільки тоді, коли всі порушення будуть виправлені Покупцем.

4.1.3. В односторонньому порядку змінювати даний Договір, а також вартість товарів (послуг, робіт), шляхом розміщення на веб-сайті vencon.ua. Зміни починають діяти відразу після їх публікації.

4.1.4. Користуватися іншими правами продавця, прописаними в Законі України «Про захист прав споживачів».

4.2. Інтернет-магазин зобов'язаний:

4.2.1. Передати товар Покупцеві, вільний від прав третіх осіб.

4.2.2. Надати на товар необхідні документи, в тому числі оформлену належним чином гарантію на товар, який підлягає гарантійному обслуговуванню.

4.2.3. Виконувати зобов'язання, які покладені на продавця, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.3. Покупець має право:

4.3.1. Вимагати від Інтернет-магазину при належному виконанні Договору доставку товару (послуги, роботи) на обумовлених у Договорі умовах.

4.3.2. Користуватися правами покупця, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.4. Покупець зобов'язується:

4.4.1. Ознайомитися уважно з інформацією про товар (послугу, роботу), вартість, а також про інші умови, перед оформленням замовлення на сайті vencon.ua або за номерами, що вказані на сайті.

4.4.2. Оглянути стан упаковки, а також стан самого товару перед отриманням на відсутність поломок (вм'ятин, подряпин, проявів випадків використання та ін.). Покупець повинен також перевірити комплектацію.

4.4.3. Прийняти товар (роботу, послугу), якщо він не суперечить даному Договору, та/або законодавству України.

4.4.4. Виконати інші обов'язки Покупця, які прописані в Законі України «Про захист прав споживачів».

5. Прикінцеві положення

5.1. Під час порушення умов даного Договору та/або недобросовісного його виконання відповідальність покладається на винну сторону, відповідно до чинного законодавства України.

5.2. Сторона звільняється від відповідальності, передбаченої чинним законодавством України за часткове або повне порушення даного Договору, у разі форс-мажорних обставин, коли настання непереборної сили підтверджують компетентні органи.

5.3. Виниклі суперечки за представленим Договором, вирішуються за допомогою прямих переговорів між сторонами або в суді, відповідно до встановленої підвідомчості і підсудності, якщо усунення таких неможливо.

5.4. Даний Договір для Покупця починає діяти з моменту самостійного оформлення замовлення за допомогою інтерфейсу веб-сайту vencon.ua або за номерами телефонів, які розміщені на даному сайті. Припинення дії договору настає після виконання сторонами (Покупцем та Інтернет-магазином) зобов'язань, які вони взяли на себе.