Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти Детальніше
RU
UA
Реєстрація
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Наші магазини
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Telegram чат Viber чат
Магазин BWT
Фірмовий магазин
Офіційно в Україні. Оригінальна продукція. Гарантія від виробника до 12 місяців.
Поради від експерта
Допомога експертів з питань вибору оптимального рішення і витратних матеріалів до нього.
Команда проектування
Вибираємо найбільш підходящу схему підключення обраної системи.
Авторизований сервісний центр
Гарантія на установку фільтра - 12 місяців (зі збереженням гарантії на обрану модель).
Доставка по Україні
Відправляємо фільтри і витратні матеріали в будь-яке місто України.
Зручна оплата
Online-оплата, готівкою, безготівковий розрахунок, оплата частинами. У кур'єрів і монтажників термінал з собою.

Про компанію BWT

 
Про компанію BWT

BWT - експерт в області водоочистки для побутових, комерційних і промислових об'єктів. Є компанією №1 на європейському ринку. Пропонує інноваційні рішення з очищення води в багатьох країнах по всьому світу, в тому числі і в Україні.

450

товарних найменувань

14

років на ринку України

4

виробничі майданчики (в Австрії, Німеччині, Франції, Швейцарії)

 
Крім продажу фільтрів наша компанія також здійснює їх професійний монтаж. Тому, купуючи у нас будь-яку систему для очищення води, ви одночасно можете замовити і її установку. За комплексне замовлення ви отримуєте гарантію на монтажні роботи з 100% збереженням гарантії на обраний фільтр.

Виробник BWT - німецька компанія, яка випускає ефективні системи для очищення води. В її каталозі пропонуються рішення для квартир і котеджів, офісів і магазинів, промислових підприємств і басейнів.

Продукція BWT характеризується еталонною якістю, яка властива будь-які німецькі компанії. Також вона відрізняється екологічністю, надійністю, простотою в експлуатації і, що найважливіше, доступною для покупців ціною. За рахунок такого поєднання ключових характеристик фільтри даного бренду і користуються великим попитом в Україні.

Основні переваги BWT

Широкий асортимент моделей

На вибір покупцям пропонуються побутові та магістральні фільтри, обратноосмотичні системи, рішення для механічного та комплексного очищення та ін.

Наукові лабораторії

У виробника є власні науково-дослідні лабораторії, де створюються унікальні розробки для нових моделей.

Оптимальний баланс

Фільтри поєднують в собі всі основні критерії: якість, функціонал, надійність і довговічність. Також вони прості в експлуатації і невибагливі в обслуговуванні.

Інноваційні технології

Товари BWT розробляються за самими передовими технологіями і відповідають світовим стандартам якості, безпеки, екологічності.

Світові продажі

Продукція BWT продається в США, Європі та багатьох інших країнах. Всього у німецької фірми налічується понад 70 представництв.

Філія в Україні

Моделі BWT в Україні продаються офіційним представником компанії. Він же надає гарантійне та післягарантійне обслуговування всіх своїх клієнтів.

Популярність компанії BWT

Домогтися всесвітнього визнання і статусу «№1 в Європі» компанії вдалося завдяки численним розробкам. Як мінімум раз на пару років виробник робив справжню революцію, презентуючи те, що на той момент здавалося просто фантастикою. Таких унікальних технологій у нього налічується не один десяток. Розглянемо основні розробки компанії, за рахунок яких їй і вдалося зайняти лідируючі позиції в сфері водоочистки.

 1. Механічні важільні фільтри
  Механічна фільтрація - перша сходинка будь-якої системи очищення води. На цьому етапі видаляється іржа, пісок, мул і інші частинки, які забруднюють воду і можуть навіть призвести до поломки обладнання. Для ефективної фільтрації компанія БВТ розробила так звані важільні фільтри. Головною їх фішкою є швидка заміна. Достатньо лише повернути запобіжник, підняти важіль і вставити новий фільтр. Все це справа виконується в лічені секунди і впоратися з ним зможе будь-хто. Дані моделі відрізняються компактними габаритами і мають підвищений захист від бактерій. А про необхідність заміни повідомить електронний індикатор, дбайливо передбачений інженерами BWT.
 2. Системи доочистки води
  Для видалення органічних сполук, важких металів, а також бактерій і вірусів встановлюються системи зворотного осмосу. Вони видаляють до 99% містяться в воді забруднень, роблячи її чистою та безпечною для організму людини. Також фільтри усувають неприємний запах і присмак. У підсумку таку воду можна використовувати як для пиття, так і для приготування їжі.
 3. Фільтри для знезалізнення і видалення марганцю
  Такі фільтри встановлюються відразу після механічних моделей, але перед фільтрами пом'якшення води. Знезалізнення здійснюється за рахунок напірної аерації. Тобто, вода насичується повітрям, потім фільтрується і таким простим способом очищається від заліза. Цим же методом усувається запах сірководню та інших газів. Якщо залізо і марганець містяться у великій кількості, тоді виконується 2-етапна фільтрація. Тобто, спочатку видаляється перший елемент, а потім другий.
 4. Фільтрація на активованому вугіллі
  Дана технологія розроблена для видалення хлору і його сполук. Адже саме цей елемент міститься у водопровідній воді в надмірній кількості. Фільтри з активованим вугіллям ефективно видаляють хлор, а заодно і різні органічні сполуки. Все це виконується методом змішаної абсорбції (фізичної і хімічної).
 5. Безреагентне захист від відкладень кальцію і магнію
  Інноваційна технологія від компанії БВТ. Головне її завдання - захистити обладнання і водопровідну систему від відкладень кальцію і магнію, а також запобігти появі корозії.
  Дана технологія розроблялася як альтернатива пом'якшувач води. На відміну від нього вона зберігає розчинені іони кальцію в воді, але не дає їм осісти в водопровідному обладнанні. А захист забезпечується за рахунок природних фізичних процесів - без застосування солі і без скидання стічних вод. Крім того, всі мінеральні елементи зберігаються в воді, що робить її дуже корисною для здоров'я.

Асортимент компанії BWT включає в себе рішення:

Компанія Vencon здійснює установку фільтрів в Києві, передмісті Києва та Одесі. Замовляючи у нас дану послугу, ви довіряєте роботу професіоналам і отримуєте 12-місячну гарантію на неї. Більш детальну інформацію дивіться в розділі «Послуги» на нашому сайті.

Історія бренду BWT

Концерн BWT створений в 1990 році. За минулі десятиліття компанія пройшла величезну дорогу: винайшла безліч інноваційних рішень, розробила ефективні продукти для всіх сфер бізнесу, встановила нові стандарти в галузі водоочищення. В історії концерну відбулося чимало подій, які вплинули на подальший розвиток. На офіційному сайті BWT відзначені найбільш важливі етапи в житті компанії:
2019 р.
Компанія BWT стала офіційним представником бренду BWT в Україні.
2013 р.
Чергова революція - випуск змішувача фільтра E1, який замінюється за пару секунд. Також компанія презентувала нову технологію очищення води від срібла і фільтри Bestmax BALANCE. Вони розроблені для кави-машин - а точніше для їх захисту від корозії і накипу.
Ще в 2013 році світ побачив продуктивну систему пом'якшення води Rondomat Duo H. Це була перша модель, що включала в себе неорганічну іонообмінну смолу HionEx.
2012 р.
Випуск інноваційного рішення для громадських басейнів. Їм стала система дозування в воду гранул з хлором під назвою Triple D. Також була випущена система OsmoVision. Вона дозволяла виробляти чисту воду з безперервною санітізаціей
2011 р.
Презентовано нову технологію Mg2 + для фільтрації води. Збагачує воду магнієм, роблячи її смак більш витонченим. Це була чергова революція в сфері водоочистки.
2010 р.
Випуск першого в світі фільтра-глечика для очищення води від миш'яку. 2009 р. Запуск програми водопідготовки для кави-машин, печей, вендінгових автоматів. Презентація нової технології пом'якшення з «розумною» регенерацією і точної мінералізацією AQA life/smart/solar.
2008 р.
Для систем пом'якшення була розроблена SANISAL - перша в світі сіль для регенерації іонообмінної смоли. Причому вона володіла дезинфікуючим ефектом.
2007 р.
У світ вийшла нова 2-колонна система пом'якшення води AQA Perla. Вона встановила нові стандарти гігієни, екологічності та комфорту. В цьому ж році з'явилася AQA nano - поліпшена технологія безреагентной захисту від вапняних відкладень.
2005 р.
Цей рік став в історії компанії знаменним. Спочатку виробник презентував технологію PairOX - для дезінфекції зволожувачів повітря. Причому без використання хімікатів.
Потім з'явилися поліпшені системи AQA Total Energy, які захищали вже не тільки від корозії, але і від вапняних відкладень.
Також в 2005 році світ побачив фільтруючі матеріали BWT. З їх допомогою можна було фільтрувати важкі метали (уран, свинець, залізо) і видаляти фтор.
Нарешті, компанія розробила ефективний спосіб видалення марганцю, який сьогодні активно використовується при підготовці мінеральної питної води.
2004 р.
Презентовано система дезінфекції Coolzon. З її допомогою можна було знижувати кількість патогенних мікроорганізмів в системах охолодження води.
2001 р.
Створені системи фільтрації AQA Total Plus. Вони забезпечували додатковий захист від появи накипу і корозії.
1999 р.
Презентовано технологія Telistrom O3. Вона створювалася, щоб видаляти марганець з мінеральної води.
1997 р.
Розроблено біполярна технологія, яка наробила чимало галасу. Головна її особливість - захист від накипу без застосування хімікатів. Причому зі збереженням всіх корисних мінералів у воді. У 1997 році це стало справжньою революцією.
1994 р.
Презентовано перший в світі модуль електродеіонізаціі спірального типу. З його допомогою навіть звичайна вода з водогону ставала надчистої і абсолютно безпечною для здоров'я. Сьогодні такі модулі широко використовуються в біотехнологічної сфері і фармацевтиці (для виробництва ліків).

Чому покупець вибирає продукцію BWT?

 1. Великий вибір фільтрів на будь-який бюджет.
 2. Еталонне німецька якість.
 3. Оптимальний баланс ефективності і ціни.
 4. Власні інноваційні розробки.
 5. Надійність і довговічність.
 6. Екологічність.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити продукцію даного бренду для будь-яких завдань. У нас в каталозі BWT представлені: готові рішення, фільтри для побутової техніки, фільтри для води, магістральні фільтри. Вся продукція BWT поставляється безпосередньо від виробника. На кожне рішення діє офіційна гарантія, що підтверджує якість і надійність товару.
Також в нашому каталозі знайдуться витратні матеріали: картриджі і засипки для фільтрів. На вибір пропонуються різні рішення, і підібрати оптимальний варіант для конкретної моделі буде нескладно.
Разом з системою очищення води ви можете замовити у нас і її професійну установку. Монтажні роботи виконуються нашими інженерами, і на них надається гарантія терміном на 1 рік.
 
Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн по Києву та Львову Комісія за "накладений платіж" за наш рахунок
Новинки BWT
Каталог продукції BWT
Відгуки наших покупців

Запитання і відповіді про виробника BWT

⇒ Де придбати продукцію BWT?
⇒ Скільки коштує BWT?
⇒ Хто виробник BWT?