Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти Детальніше
RU
UA
Реєстрація
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Наші магазини
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Telegram чат Viber чат
Devi

Популярні категорії Devi

Хочете обзавестися електричною теплою підлогою? Або купити систему антиобмерзання? Тоді вивчайте каталог Devi у нас на сайті Vencon. Тут зібрані різні рішення, одне з яких, напевно, вам підійде.

Виробник Devi пропонує широкий асортимент кабельних систем опалення. Причому за прийнятними цінами, так що його товари доступні широкому колу споживачів.

Крім кабельних систем опалення ви можете замовити в Vencon монтаж теплої підлоги (в Києві та області). При комплексному замовленні ми надамо вам хорошу знижку і подвійну гарантію (на обрану продукцію і на монтажні роботи).

Devi – датська компанія, яка займає лідируючі позиції в області кабельних систем опалення. Має свої представництва по всій Європі, а також в Канаді, Китаї, Південній Африці. Мільярди об'єктів по всьому світу оснащені саме системами електричного обігріву Devi.

сайт бренду devi

Основні переваги Devi

Широкий спектр обладнання

Виробник Devi випускає нагрівальні кабелі для різних умов експлуатації, тонкі нагрівальні мати, терморегулятори (прості і «розумні»), різні монтажні приналежності.

Висока якість

Товари Devi надійні і довговічні. Їх якість підтверджується величезною гарантією терміном до 20 років.

Світове охоплення

Датська компанія має понад 20 представництв по всьому світу.

Спеціалізована дилерська мережа

Поставки продукції Devi здійснюються в більш ніж 30 країн.

Екологічна політика

Виробник постійно покращує екологічні показники своєї продукції, щоб якомога менше забруднювати навколишнє середовище. Всі підрозділи компанії працюють відповідно до місцевого екологічного законодавства.

Сервісні служби

Практично в кожному регіоні є сервісна служба з унікальним обладнанням.

Філософія бренду – утримувати п'єдестал лідера на світовому ринку. І це корпорації успішно вдається вже багато років. Секрет простий - виробник правильно розставив пріоритети своєї діяльності. Головними для торгової марки є споживачі та імідж. Саме в інтересах клієнта працює бренд, роблячи все можливе для підтримки бездоганної репутації.

DEVI офіційний сайт, який має детальну історію і демонструє масштабні можливості бренду, доводить, що торговельна марка по праву займає позицію європейського лідера в сфері розробки і створення кабельних систем для обігріву та опалення.

Продукція Devi

Товари DEVI представлені в широкому асортименті. Модельні ряди систематично поповнюються новинками, виходять нові, модернізовані серії.

DEVI каталог вміщує багаторівневий асортимент:

  • системи теплої підлоги, плівкові підлоги;
  • нагрівальні мати, кабелі;
  • терморегулятори;
  • датчики;
  • системи антизледеніння;
  • lодаткове обладнання, кріпильні елементи і багато іншого.

Продукція сертифікована, відповідає встановленим стандартам якості, відповідає екологічним показникам, супроводжується пожежними та гігієнічними висновками.

Офіційний сайт Devi говорить, що данська фірма виробляє продукцію різних категорій:

Для квартир

Система «тепла » підлога встановлюється у всіх кімнатах: в спальні, дитячій, вітальні. Але особливо вона незамінна для квартир на першому поверсі, оскільки під ними нерідко знаходиться неопалювальний цоколь чи занедбаний підвал.

Для заміських будинків і котеджів

Приватні споруди за містом не підключаються до системи централізованого опалення. Теплі підлоги є одним з ефективних способів вирішення даної проблеми (особливо при спільному використанні з іншим опалювальним обладнанням).

Для балконів і лоджій

На балконах і лоджіях центральне опалення не передбачено. Позбутися від вогкості, грибка і цвілі якраз допоможе система «тепла підлога».

Для виробничих об'єктів

Теплі підлоги можуть використовуватися і на виробничих підприємствах, щоб створити комфортні умови роботи для співробітників.

Для комерційних закладів

Теплі підлоги потрібні в готелях, фітнес-залах, басейнах та інших подібних закладах, де відвідувачі ходять без взуття. Адже комфорт для клієнтів - це першочергове завдання будь-якого бізнесу.

Також в нашій компанії Vencon виявляється додаткова послуга – монтаж теплої підлоги. При замовленні обладнання разом з установкою ви отримуєте хорошу знижку за комплексне замовлення. І заодно – подвійну гарантію: на обрану продукцію і на монтажні роботи.

Історія бренду

Історія бренду Devi почалася в 1942 році. Саме тоді в Копенгагені (Данія) була заснована маленька майстерня, де вироблялися нагрівальні елементи різних систем і пристроїв.

Буквально через рік відбулася знаменна подія: акції компанії купив інженер Тег Крістенсен. Завдяки гарній освіті і діловому чуттю він швидко перетворив просту майстерню у велику компанію.

Хоч Тег Крістенсен не створював фірми, але саме його вважають її засновником, оскільки доклав для цього чимало зусиль. Під його керівництвом фірма Devi швидко розвивалася, крок за кроком виходячи на новий рівень.

2011 р.

Ребрендинг та презентація нового логотипу Devi. Отримання знаку високої якості «Відмінно» в Українському Науково-дослідному центрі незалежних споживчих експертиз.

2010 р.

Компанія Devi стала лідером на ринку нагрівальних кабельних систем.

2005 р.

Промислова група організувала наймасштабніший науковий центр для розробки інноваційних рішень (так на ринку з'явилися цікаві новинки – в тому числі система бездротового управління DEVIlink).

2004 р.

Розпочато розробку системи підігріву для дерев'яних підлог (монтується сухим методом – без цементно-піщаної стяжки).

2003 р.

Корпорація Devi увійшла до складу Danfoss Group (одна з найбільших промислових груп в Данії).

2001 р.

Придбання підприємства Deleage S. A (Франція), що випускає системи кабельного обігріву підлоги. Унікальна розробка Devi – терморегулятор DEVIreg 550 – отримав приз за стильний дизайн і функціональність.

2000 р.

Відкрито представництво в КНР, ряді країн Європи. Керівництво компанії перейшло до Ларса Хермансену і Еббе Кнудсену.

1990-1999 рр.

Відкриті представництва Devi в Чехії, Польщі, Словаччині, Австралії та Новій Зеландії. Також з'явилися філії в Україні, Росії та країнах Прибалтики.

1985 р.

Організована мережа дочірніх підприємств в Норвегії, Німеччині, Швеції.

1980 р.

Вихід бренду Devi на світовий рівень: розпочато експорт товарів до Фінляндії та інших країн ЄС. Компанією почав керувати син Альфред Крістенсен (син засновника), який теж був досвідченим інженером-електриком.

1970 р.

Частина виробничих потужностей перенесена в Вайлі, де знаходиться головний офіс Devi.

1960 р.

Запущено масове виробництво нагрівальних кабелів, що використовуються в різних системах підігріву.

1950 р.

Переїзд в більш просторий об'єкт на околиці міста.

1942 р.

Підстава невеликої майстерні в Копенгагені (Данія).

Сьогодні данська компанія – лідер на ринку кабельних систем опалення. Група Danfoss, куди вона входить з 2003 року, теж є однією з провідних світових корпорацій в області систем опалення, охолодження та кондиціювання повітря. Всього у Danfoss є 63 заводи, розташовані в 19 країнах по всьому світу, а також безліч офісів, які розташовані в 100 країнах, і в яких працює 24 тисячі осіб.

Виробництва самої компанії Devi розташовані в Сен-Мало (Франція) і Гродзиск-Мазовецькому (Польща). Так що майже вся продукція Devi, яка продається в нашій країні, виготовляється на території ЄС (близько 90%).

Купити товари Devi в Україні можна у нас в інтернет-магазині Vencon. У нашому каталозі ви знайдете електричні теплі підлоги і системи обмерзання від датського виробника. Також в асортименті є терморегулятори Devi і все для монтажу теплої підлоги (монтажні пластини і стрічки, сполучні комплекти, ремонтні набори та ін.). На всю продукцію діє офіційна гарантія від виробника терміном до 20 років.

Повідомляємо вам, що Венкон – офіційний постачальник товарів Devi. Тому в нашому інтернет-магазині діють низькі ціни на всю продукцію данської компанії. Причому на вибір у нас пропонуються різні способи оплати, включаючи можливість покупки товару в кредит.

Доставка продукції Devi здійснюється по всій Україні. Покупці з Києва та області додатково можуть замовити професійний монтаж теплої підлоги нашою бригадою фахівців.

Комісія за "накладений платіж" за наш рахунок Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн по Києву та Львову
Новинки Devi

Запитання і відповіді про виробника Devi

⇒ VENCON - експерт з інженерних рішень
⇒ Де придбати продукцію Devi?
⇒ Скільки коштує Деви?
⇒ Хто виробник Devi?

Devi Сертифікат офіційного магазину

Данія - країна походження бренду Devi

Данія - країна походження бренду Devi

Виробник Devi

Виробник Devi