Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти Детальніше
RU
UA
Реєстрація
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
10:00 - 16:00
 call-центр
детальний графік роботи
Наші магазини
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
10:00 - 16:00
 call-центр
детальний графік роботи
Telegram чат Viber чат
Grohe

Grohe – світовий виробник сантехнічного обладнання. Є лідером на ринку з постачання продукції для кухні та ванної. Товари Grohe продаються більш ніж в 100 країнах по всьому світу, в тому числі і в Україні.

Про бренд

Компанія Grohe з'явилася на ринку в 1936 році. Головний офіс розташувався в Дюссельдорфі (Німеччина).

Період процвітання компанії припав на повоєнні часи. Новий крок виробник Grohe зробив в 1956 році – купивши підприємство, що спеціалізується на випуску термостатів.

Сьогодні німецька компанія має представництва в 15 країнах по всьому світу. Згідно з даними з офіційного сайту Grohe вона:

  • має 6 виробничих майданчиків;
  • постачає понад 82% своєї продукції на експорт;
  • має великий штат, що налічує приблизно 5000 співробітників.

У 2017 році журнал Fortune включив компанію в рейтинг фірм, які прагнуть змінити світ. Також виробник потрапив в ТОП-50 підприємств, що надають позитивний ефект на суспільство.

Товари Grohe

Каталог Grohe включає в себе різну сантехнічне обладнання, в тому числі змішувачі, системи захисту від протечек і затоки, «розумні» датчики і різні аксесуари. Випускається вся ця продукція в досить великій кількості. Згідно зі статистикою всього на частку німецької фірми припадає 8% світового ринку.

Як Міжнародний бренд, компанія приділяє особливу увагу якості, новаторству і дизайну. Адже це одні з найважливіших цінностей. Завдяки цьому товари Grohe мають такі переваги як:

  • інноваційність (якісні матеріали + передові технології);
  • екологічність;
  • якісні матеріали;
  • бездоганний стиль.

Перед випуском у продаж усі моделі проходять суворе тестування в умовах, які імітують 20-річну експлуатацію. Саме це гарантує комфортне використання сантехнічного обладнання протягом тривалого періоду.

Продукція Grohe в інтернет-магазині Vencon

Купити сантехніку Grohe в Україні ви можете в нашому інтернет-магазині Vencon. Завдяки налагодженим поставкам німецького обладнання, ми готові запропонувати вам якісну продукцію за прийнятними цінами. Зрозуміло, будь-яка продукція Grohe має офіційну гарантію від виробника.

Комісія за "накладений платіж" за наш рахунок Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн по Києву та Львову
Новинки Grohe

Запитання і відповіді про виробника Grohe

⇒ Де придбати продукцію Grohe?
⇒ Скільки коштує Грое?
⇒ Хто виробник Grohe?