Магазин продукції Skywatch

На сьогодні всесвітньо відома швейцарська компанія JDC ELECTRONIC, яка виробляє метеорологічні прилади під торговою маркою Skywatch, займає лідируючі позиції на ринку сучасної електроніки. Найвища якість і бездоганна надійність її продукції не один рік викликає непідробне захоплення у всіх країнах світу. Віднедавна представництво цієї ТМ з'явилося і в нашій країні. Skywatch Україна надає сервісне обслуговування товарів компанії та інформаційну підтримку покупцям.

Минуле і сьогодення бренду

Свій початок виробник Skywatch бере в 1983 році, коли раніше створена викладачем Жан-Даніель Карраром компанія JDC ELECTRONIC SA запатентувала інноваційний спосіб вимірювання швидкості потоків води і повітря. В його основі лежить уловлювання електромагнітного випромінювання від обертання імпелера за допомогою дуже маленьких електронних елементів. Це відкриття поклало початок випуску лінійок анемометрів Skywatch і водних спідометрів Speedwatch, які придбали величезну популярність у світі. У наступні роки компанія активно нарощує своє виробництво і шукає нові технічні та технологічні рішення, охоплюючи все більший сегмент ринку. В наш час у фірмі працює близько десяти тисяч осіб, а товари під торговою маркою Skywatch успішно експортуються у вісімдесят країн світу, підкоряючи своїх користувачів високою точністю та бездоганною якістю.

Продукція Skywatch: асортимент і переваги

Всі виробничі потужності компанії обладнані за останнім словом техніки, на яких працюють тільки висококваліфіковані робітники. Такий підхід дозволяє домогтися бездоганної точності і високої технологічності випускаються приладів. Для створення всіх своїх приладів виробник використовує тільки високоякісні, екологічні та безпечні матеріали та комплектуючі. Так, наприклад, в конструкції чашки анемометра застосовується сапфірове опора осі і підшипник з тефлону, що в рази підвищує надійність і термін служби приладу. Також керівництво компанії регулярно проводить незалежну перевірку якості і тестування працездатності своїх товарів, що зводить рівень браку до нуля. Тому, купуючи продукцію Skywatch, ви гарантовано отримуєте швейцарську точність, високу надійність і бездоганна якість.

Сьогодні, переглядаючи Skywatch каталог, покупець зможе знайти:

 • ручні анемометри;
 • звичайні погодні станції і для смартфонів;
 • порозиметры;
 • расходметры.

Особливо популярною групою товарів компанії є анемометри, які призначені для вимірювання швидкості потоку повітря як в закритих, так і відкритих системах. Спочатку вони розроблялися для потреб швейцарської армії, але незабаром швидко завоювали і мирний ринок. Анемометри торгової марки Skywatch являють собою багатофункціональні вимірювальні прилади, які створені із застосуванням найсучасніших технологій і поєднують в собі невеликі розміри, довгий термін служби і простоту в обслуговуванні. Вони відмінно захищені від вологи і пилу, а тому можуть ефективно застосовуватися, як для вимірювання повітряних потоків в димоході, так і швидкості вітру в море.

З появою електронних гаджетів, керівництво фірми приступила до розробки нового покоління приладів, що підключаються безпосередньо до смартфону.

Варто відвідати Skywatch офіційний сайт, щоб переконатися в тому, що вироби цього бренду ніколи не втратять своєї актуальності. Вони володіють багатьма незаперечними перевагами, серед яких:

 1. Висока точність і надійність.
 2. Абсолютна якість.
 3. Простота в експлуатації.
 4. Легкість в обслуговуванні.
 5. Довговічність.
 6. Ергономічність і компактність.
 7. Екологічність і безпека.
 8. Сучасний дизайн і прийнятна ціна.

Кому підходять і де купити товари Skywatch?

Продукти, що випускаються компанії широко використовуються:

 • інженерами і технічними фахівцями;
 • наладчиками вентиляційних систем і кондиціонерів;
 • співробітниками метеослужб;
 • військовими, пожежними та рятувальниками;
 • фахівцями з охорони праці на виробництві;
 • віндсерфінгістами і кайтерами;
 • парапланеристами та авіамоделістами;
 • науково-дослідними лабораторіями.

Наш інтернет магазин пропонує широкий вибір анемометрів даного бренду. Завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо з виробником, у нас найнижчі ціни в Україні і справжня заводська гарантія на всі прилади. Наші експерти, якщо у вас виникають складнощі з вибором, завжди прийдуть вам на допомогу і, почувши ваші уподобання і побажання, підкажуть оптимальний варіант. Також вони проведуть необхідні консультації і допоможуть оформити замовлення на покупку. У нас передбачена будь-яка форма оплати і діє швидка і своєчасна доставка в усі регіони нашої країни.

Комісія за "накладений платіж" за наш рахунок
Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн по Києву та Львову

Запитання і відповіді про виробника Skywatch

⇒ VENCON - експерт з інженерних рішень
⇒ Де придбати продукцію Skywatch?

В нашому магазині представлений весь асортимент продукції з каталогу Skywatch. Список моделей Skywatch постійно збільшується, зараз у нас на сайті 10 товарів. Ми доставляємо обладнання Skywatch в будь яке місто України: Київ Ужгород, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк.

⇒ Скільки коштує Skywatch?

Ціна товарів Skywatch в діапазоні від 1 377 грн. до 4 698 грн. Більшість продукції фірми Skywatch ми доставляємо безкоштовно по Києву, Львову та всій Україні. Ознайомитися з характеристиками чи фото кожного товару ви можете в нашому інтернет-магазині чи на офіційному сайті Skywatch.

⇒ Хто виробник Skywatch?

Країна реєстрації бренду Skywatch - Корея. А самі товари виробляються в таких країнах: Швейцарія. Виробник в свою чергу забезпечує кожен товар гарантією, а ми слідкуємо за її підтримкою. Також перед використанням товаров рекомендуємо читати інструкції Skywatch.