Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти Детальніше
RU
UA
Реєстрація
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Наші магазини
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
09:00 - 20:00
 call-центр
детальний графік роботи
Telegram чат Viber чат
Vaillant

У всі часи у народів всіх континентів питання про забезпечення своїх осель, а також виробничих приміщень теплом і достатньою кількістю свіжого повітря стояло дуже гостро. Він залишається актуальним і донині. Тому, вироблені товари Vaillant користуються великим попитом у покупців усього світу. Компанія є світовим лідером у створенні технологічних рішень та обладнання для вентиляції та опалення приміщень різних типів – від квартир і приватних будинків, до сучасних промислових підприємств великої потужності. Обладнання випускається з урахуванням інноваційних, екологічно чистих і енергозберігаючих методів виробництва.

Трохи історії

Свій початок виробник Vaillant бере з 1874 року, коли десята дитина в своїй родині Йоганн Вайллант в місті Ремшайд, що знаходиться в Німеччині, засновує власну бляшану майстерню. Вже через 20 років у 1894 році він робить технологічний прорив, запропонувавши на ринку газові нагрівачі для ванн замкнутого типу, які здійснюють нагрів води полум'ям при її проходженні по спеціальних трубах без контакту з шкідливими газами. В 1899 році, на межі століть, обличчям компанії стає кролик, який з'являється з пасхального яйця.

ХХ століття приніс виробнику ще цілий ряд інноваційних і проривних для свого часу відкриттів, що дозволило йому грунтовно закріпитися на лідируючих позиціях ринку опалювального і вентиляційного обладнання. У 1997 році для нагрівання води для побутових потреб були вперше використані теплові сонячні батареї. Це дозволило команді Vaillant зробити важливий крок у сфері відновлюваної енергії. На сьогодні підприємство є чисто сімейним бізнесом з усталеними багаторічними традиціями.

На українському ринку товари бренду стали доступними на початку 90-х років минулого століття, а в 2000 році була заснована дочірня компанія цього бренду. Головний офіс Vaillant Україна знаходиться в місті Києві з філіями в Дніпрі та Львові.

Виробник Vaillant: асортимент і особливості продукції

На сьогодні компанія налічує понад 12000 співробітників, 12 науково-дослідних і виробничих центрів, які розташовані в Німеччині, Іспанії, Франції, Великобританії, Туреччини та Словаччини. Підприємство Vaillant є і в Китайській Народній Республіці, проте продукція, що там випускається, продається тільки на внутрішньому ринку і не надходить в інші країни.

Вивчаючи Vaillant каталог, ви легко і швидко зможете знайти:

 • традиційні, конденсаційні газові та електричні котли;
 • коаксіальні димоходи;
 • класичні та "не закипаючі" геліосистеми;
 • сонячні колектори;
 • фотоелектричні та вентиляційні системи;
 • теплові насоси різних типів;
 • ємнісні та проточні водонагрівачі;
 • автоматичні регулятори.

Основним секретом такої широкої популярності цього виробника є те, що він крокує в ногу з часом, розробляючи та реалізуючи обладнання, яке використовує для своєї роботи поновлювані джерела енергії. Так, в асортименті продукції брендом продукції, можна виявити найбільш інноваційні вироби, як теплові насоси, що споживають тепло землі і повітря, а також енергію сонця, так і спеціальні гібридні опалювальні системи, які приносять серйозну економію паливних елементів. Оскільки обладнання цієї фірми набагато випереджає інші марки, які створюють аналогічну продукцію, з енергоефективності, то багато покупці прагнуть придбати товари саме цієї компанії. Завдяки цьому вона з 2001 року за свій непосильний внесок у розвиток науково-дослідних і конструкторських робіт отримала понад 60-ти міжнародних нагород, у тому числі, одну з найбільш значних в Німеччині премій «germany's most sustainable research and development».

Вся вироблена продукція Vaillant володіє:

 1. Абсолютною екологічністю і безпекою.
 2. Простотою і надійністю.
 3. Беззаперечною якістю.
 4. Високою ефективністю і економічністю.
 5. Доступною ціною для покупців.

Бездоганна якість і довговічність виробленого компанією обладнання, обумовлено тим, що вона при його складанні використовують тільки якісні матеріали, сучасні технології і залучає на роботу фахівців дуже високої кваліфікації. 

Кому підходить і як придбати продукцію Vaillant?

Широкий модельний ряд підходить для звичайних споживачів, великих комерційних і промислових підприємств різного роду діяльності. Установки цієї фірми ефективно працюють в квартирах, приватних будинках, котеджах, офісних приміщеннях, кафе, ресторанах, готелях та інших об'єктах. Відвідавши Vaillant офіційний сайт, ви виявите, що компанія щороку поповнює свій асортимент новітніми, високоефективними та енергозберігаючими розробками, які іноді просто не мають аналогів у світі.

Чому варто купити саме у нас?

У нашому інтернет-магазині представлений повний асортимент продукції фірми Vaillant. Тут ви зможете швидко і легко знайти і придбати товар, що вас цікавить – від вентиляційних систем, до різних насосних і сонячних комплексів. Наші співробітники завжди нададуть вам всю необхідну технічну інформацію про товар, а також зможуть допомогти у виборі необхідного обладнання та комплектуючих частин до нього, згідно вашим побажанням. Всі представлені товари сертифіковані і мають заводську гарантію.

Завдяки тому, що ми працюємо напряму з виробником без посередників – у нас найнижчі ціни на всю продукцію Vaillant в Україні. Оплату можна зробити будь-яким зручним для вас способом, а при нестачі суми на покупку – оформити кредит на вигідних умовах. Також ви зможете скористатися послугами наших майстрів, які професійно і в найкоротші терміни проведуть якісний монтаж і перевірку працездатності купленого вами товару. Наш магазин здійснює доставку по всій території України.

Сертифікат на монтаж електричних котлів зі знижкою -50% Комісія за "накладений платіж" за наш рахунок Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн по Києву та Львову
Новинки Vaillant

Запитання і відповіді про виробника Vaillant

⇒ VENCON - експерт з інженерних рішень
⇒ Де придбати продукцію Vaillant?
⇒ Скільки коштує Вайлант?
⇒ Хто виробник Vaillant?