Магазин продукції Valtec

Інженерна сантехніка, яку випускає виробник Valtec, вважається однією з кращих в Україні. Невисока вартість, неперевершена якість, довговічність і відповідність українським комунальним мережам виділяють її на тлі інших.

Історія бренду

Компанія була створена в 2002 році італійськими інженерами. У 2003 р. вийшла на український ринок. Щорічно з використанням сантехніки даного виробника облаштовується близько 1 мл кв. м. житлової та нежитлової площі, що робить цю торгову марку однієї з провідних на українському ринку. За роки свого існування вона отримала кілька престижних нагород, включаючи «Бренд року».

Виробництво майже повністю автоматизоване, тому помилки внаслідок людського фактора практично на сто відсотків виключені. Також це дозволяє виробляти в короткі терміни максимальну кількість сантехнічної продукції при суворому дотриманні існуючих стандартів. Всі товари в зарубіжних країнах, так і в Україні неодноразово тестуються на перевірку якості та безпеки.

На даний момент бренд має кілька підприємств, розташованих в різних країнах світу. Але де б не випускалися його товари, всі вони зроблені з високоякісних матеріалів на обладнанні новітнього покоління. Саме тому вся продукція Valtec характеризується надійністю і довговічністю. Заводська гарантія на товари надається терміном до 10 років!

Місце фірми на ринку нашої країни

Valtec Україна є передовою вітчизняною компанією з виробництва інженерної сантехніки. Всі товари виробляються на основі тривалих досліджень асортименту інших компаній для того, щоб виключити всі недоліки і вдосконалити сильні сторони зразків.

Ознайомитися з Valtec каталогом можна на офіційному сайті компанії. У ньому кожен товар має коротку технічну характеристику або паспорт для більш детального ознайомлення.

Серед основних пропонованих категорій продукції можна виділити:

  • труби;
  • редуктори водного тиску;
  • вентилі;
  • клапани;
  • лічильники і т.д.

Товари Valtec: переваги

Ця компанія відома бездоганною якістю і широким вибором сантехнічних пристроїв, інструментів і деталей. Незважаючи на довговічність всієї продукції, що випускається, вона має прийнятну ціну. На виробництві бренд використовує тільки передові технології, щоб кожен покупець міг бути впевнений в безпеці і надійності використання придбаного пристрою.

Серед інших переваг продукції даного виробника варто відзначити:

  • виготовлена з високоміцних матеріалів;
  • широкий функціонал і спектр застосування;
  • якість перевершує ціну.

Сфера застосування

На сьогоднішній день товари цього італійського виробника користується великою популярністю і попитом, адже при ремонті сантехніки потрібно часткова або повна заміна труб, лічильників і т. д. І краще відразу придбати якісне і надійне обладнання, яке зможе багато років використовуватися, ніж через рік-два переробляти знову.

Сантехнічна продукція Valtec встановлюється в будинках, квартирах, готелях та інших комерційних закладах. Завдяки великому асортименту кожен зможе підібрати необхідну деталь для облаштування водопровідної та опалювальної системи на довгі роки.

Valtec офіційний сайт

У нашому інтернет-магазині ви знайдете продукцію даного бренду за максимально вигідною ціною. Ми є офіційним дистриб'ютором, а тому пропонуємо тільки оригінальні товари, на які поширюється гарантія від виробника. У нашому каталозі представлений широкий вибір редукторів тиску води різних моделей і продуктивності. У разі потреби наші досвідчені експерти готові надати професійну консультацію, що допоможе вам правильно підібрати необхідний пристрій. Своєчасна доставка придбаних товарів здійснюється по всій території нашої країни.

Безкоштовна доставка замовлень від 1000 грн по Києву та Львову
Комісія за "накладений платіж" за наш рахунок

Запитання і відповіді про виробника Valtec

⇒ VENCON - експерт з інженерних рішень
⇒ Де придбати продукцію Valtec?

В нашому магазині представлений весь асортимент продукції з каталогу Valtec. Список моделей Валтек постійно збільшується, зараз у нас на сайті 39 товарів. Ми доставляємо обладнання Valtec в будь яке місто України: Київ Ужгород, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Чернівці, Житомир, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк.

⇒ Скільки коштує Валтек?

Ціна товарів Valtec в діапазоні від 19 грн. до 8 822 грн. Більшість продукції фірми Valtec ми доставляємо безкоштовно по Києву, Львову та всій Україні. Ознайомитися з характеристиками чи фото кожного товару ви можете в нашому інтернет-магазині чи на офіційному сайті Valtec.

⇒ Хто виробник Valtec?

Країна реєстрації бренду Valtec - Італія. А самі товари виробляються в таких країнах: Італія. Виробник в свою чергу забезпечує кожен товар гарантією, а ми слідкуємо за її підтримкою. Також перед використанням товаров рекомендуємо читати інструкції Валтек.