Липневі знижки до -45%

Канальні вентилятори Cata

Сортування:
По популярності
По популярності
Від дешевих
Від дорогих
По популярності
По рейтингу
Новинки
Плитка
Плитка
Плитка
Прайс
  • В наявності
    Код: 254427
    Ціна канальний вентилятор Cata DUCT IN LINE 200/910 в Києві
    Канальний вентиляторCata DUCT IN LINE 200/910
    5 відгуків
    7 082 грн
    Хочеш дешевше?
    Особливості
    двигун на підшипниках
    Рівень шуму, дБ
    32
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    200
    Споживана потужність, Вт
    55
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    910
  • В наявності
    Код: 305307
    Відгуки канальний вентилятор Cata MT-100 в Україні
    Канальний вентиляторCata MT-100
    Написати відгук
    1 430 грн
    Хочеш дешевше?
    Рівень шуму, дБ
    41
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    100
    Споживана потужність, Вт
    15
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    98
  • В наявності
    Код: 254425
    Характеристики канальний вентилятор Cata DUCT IN LINE 150/560
    Канальний вентиляторCata DUCT IN LINE 150/560
    1 відгук
    5 824 грн
    Хочеш дешевше?
    Особливості
    двигун на підшипниках
    Рівень шуму, дБ
    27
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    150
    Споживана потужність, Вт
    60
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    560
  • В наявності
    Код: 305308
    Інструкція канальний вентилятор Cata MT-125
    Канальний вентиляторCata MT-125
    Написати відгук
    1 835 грн
    Хочеш дешевше?
    Рівень шуму, дБ
    43
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    125
    Споживана потужність, Вт
    20
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    190
  • В наявності
    Код: 254423
    Купити канальний вентилятор Cata DUCT IN LINE 100/270 в Києві
    Канальний вентиляторCata DUCT IN LINE 100/270
    Написати відгук
    4 576 грн
    Хочеш дешевше?
    Особливості
    двигун на підшипниках
    Рівень шуму, дБ
    24
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    100
    Споживана потужність, Вт
    18
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    270
  • Закінчується
    Код: 254424
    Канальный вентилятор Cata DUCT IN LINE 125/320
    Канальный вентиляторCata DUCT IN LINE 125/320
    2 відгуки
    4 732 грн
    Хочеш дешевше?
    Особливості
    двигун на підшипниках
    Рівень шуму, дБ
    26
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    125
    Споживана потужність, Вт
    18
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    250, 365
  • В наявності
    Код: 254422
    Канальний вентилятор Cata DUCT IN LINE 100/130
    Канальний вентиляторCata DUCT IN LINE 100/130
    Написати відгук
    3 239 грн
    Хочеш дешевше?
    Особливості
    двигун на підшипниках
    Рівень шуму, дБ
    24
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    100
    Споживана потужність, Вт
    25
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    130
  • Закінчується
    Код: 307907
    Витяжний вентилятор Cata MT-150
    Витяжний вентиляторCata MT-150
    Написати відгук
    3 666 грн
    Хочеш дешевше?
    Особливості
    двигун на підшипниках
    Рівень шуму, дБ
    45
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    150
    Споживана потужність, Вт
    25
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    320
  • Немає в наявності
    Код: 254426
    Канальний вентилятор Cata DUCT IN LINE 160/560
    Канальний вентиляторCata DUCT IN LINE 160/560
    Написати відгук
    Уточнюйте ціну
    Особливості
    двигун на підшипниках
    Рівень шуму, дБ
    27
    Електроживлення
    230В
    Діаметр патрубка, мм
    160
    Споживана потужність, Вт
    60
    Максимальна витрата повітря, м³/год
    560

В інтернет-магазині Венкон ви можете купити канальний вентилятор Ката по ціні від 1 430 грн. в Україні ( актуально на Липень 2026 року.)

Вентилятори канального типу Cata (03.07.2026) Вартість
✔️ Кількість Канальні вентилятори Cata в каталозі 9
✔️ Кількість виробників Канальні вентилятори Cata 22
✔️ Мін. ціна за вентилятор канального типу фірми Ката 1 430 грн.
✔️ Середня ціна на товари виробництва Ката 4 048 грн.
✔️ Максимальна ціна на товари виробника Cata 7 083 грн.

Вам потрібно купити вентилятор канальний Ката? В списку товарів витяжних вентиляторів канальних Cata інтернет-магазину Vencon продається 9 товарних одиниць актуальних моделей канальних витяжок виробника Cata по ціні від 1 430 до 7 083 грн.

Канальні вентилятори Cata Сертифікат офіційного магазину

Канальні вентилятори Cata - сертифікат офіційного продавця Cata
Іспанія - країна походження бренду Cata
Іспанія - країна походження бренду Cata
Канальні вентилятори Cata
Cata
Про бренд Cata

Канальні вентилятори Cata - відгуки

Cata DUCT IN LINE 200/910
Рекомендую купити

Вологість після душу постійно була нестерпною, прийшлося повністю змінювати вентиляцію. Цей вентилятор став чудовим рішенням. У процесі використання я помітив, що працює досить тихо, дійсно допомагає швидко видаляти зайву вологу. Що стосується встановлення, сервіс компанії з монтажу дуже порадував.

Андрій П
Cata DUCT IN LINE 125/320
Рекомендую купити

Вентилятор працює тихо й ефективно - позбавляє від вологого повітря за лічені хвилини. Навіть за частого використання не помітив зниження потужності. Сподобалося, що за мінімальних габаритів прилад досить потужний для великого об'єму приміщення. Керувати можна через стандартний вимикач, до якості пл

Антон Дорошенко