Безкоштовна доставка по Україні на відділення Нової пошти Детальніше
RU
UA
Реєстрація
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
10:00 - 16:00
 call-центр
детальний графік роботи
Наші магазини
ПНВТСРЧТПТ
СБНД
10:00 - 16:00
 call-центр
детальний графік роботи
Telegram чат Viber чат

Система безперебійного електроживлення

Найголовнішою метою цього проекту було забезпечити безперебійність електроенергії під час коротких відключень, а також за потреби тривала автономна робота офісу

Система безперебійного електроживлення

Найголовнішою метою цього проекту було забезпечити безперебійність електроенергії під час коротких відключень, а також за потреби тривала автономна робота офісу

Інформація про обʼєкт
Система безперебійного електроживлення
Основні дані
Рішення
Джерела безперебійного живлення
Вид робіт
Проектування та монтаж системи безперебійного живлення
Площа
130 м²
Додаткові дані
Місто
Київ
Рік
2022

Завдання об'єкту:

Забезпечити безперебійну роботу офісу 130 м2 з урахуванням, що система опалення офісу працює за допомогою теплового насосу.

Задача объекта

Опис об'єкту:

В офісі 130 м2 дуже важливо було організувати безперебійну роботу при вимкненні світла з можливістю альтернативних методів заряджання батарей, щоб в разі необхідності забезпечити повну автономну роботу.

Для цього ми використали:

Схема системи безперебійного електроживлення
  • Гібридний інвертор на 5,5 кВт
  • Акумуляторні батареї (залізо фосфатні) - 5 шт, загальною потужністю 24 кВт
  • Сонячні панелі 5 шт. (дана система може працювати з 12-ю панелями, але місця для встановлення було лише на 5 шт)
  • Є легка можливість підключення генератору для додаткової автономності системи.

Як це все працює?

Пріоритетом для використання є електроенергія з альтернативних джерел, в нашому випадку - з сонячних панелей. А вже ту частину, якої не вистачає, ми отримуємо з мережі міста, а в разі відсутності електроенергії в ній - ми отримує цю частину з акумуляторних батарей.

В зимовий період сонячні панелі виробляють не багато, адже мало сонячних днів, і сам сонячний день досить короткий. Але варто зазначити, що в сонячний день листопада 5 панелей виробляли 10 кВт протягом дня. Тому весною та влітку сонячні панелі можуть надати можливість працювати повністю автономно, не використовуючи електромережу міста.

Споживання офісу взимку коливається від 2,5 до 3,5 кВт в годину, враховуючи що система опалення в офісі споживає електроенергію. Тому суто на батареях офіс зможе пропрацювати до 10 годин в повністю робочому режимі і опаленням. А якщо відключити опалення та зайві прилади, що споживають електроенергію, то споживання можна скоротити до 1.5 кВт в годину. А це вже майже 16 годин робочого часу офісу, тобто два робочі дні.

Звичайно після появи електрики від міста інвертор починає заряджати батареї. Тому під час віялових та аварійних відключень це дуже зручно. Головне, що це все працює автоматично та співробітники офісу навіть не помічають вимкнення світла, адже перемикання на акумуляторні батареї відбувається автоматично та швидко і у зворотному напрямку цей процес теж відбувається автоматично.

Будівельно-проектна компанія Vencon
Ми не просто монтажники, ми професіонали в проектуванні, установці, запуску і обслуговуванні енергоефективних системи вентиляції, кондиціювання, опалення і гарячого водопостачання.
Дивитись відео про нас