Кнопка вимикача ABB Sky 8514 AI (2CLA851400A1401)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
ABB
Іспанія
Тип вимикача: вимикач
Вид вимикача: картковий
Монтаж: вбудований
Комплектація виробу: клавіша
Тип поверхні: глянцева
Клас пиловологозахисту: IP20
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Вид вимикача: картковий
Комплектація виробу: клавіша
Кількість клавіш, шт:
Колір: сталь
Матеріал: метал
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Товари з колекції Sky
ABB Sky 8501 AI (2CLA850100A1401)
Кнопка вимикача
Кнопка вимикача
Рамка для розетки
Рамка для розетки
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Швейцарія
Тип вимикача
вимикач
Вид вимикача
Монтаж
вбудований
Комплектація виробу
клавіша
Особливості моделі
Тип поверхні
глянцева
Форма вимикача
квадратна
Матеріал
Колекції
Sky
Клас пиловологозахисту
Виробництво
Максимальна потужність навантаження
50 Вт
Фізичні характеристики
Колір
сталь
Висота
71 мм
Ширина
126 мм
Глибина
140 мм