Електричний конвектор Ardesto CHH-2000MBR
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Площа 16-20, 11-15 м²
Потужність 2000, 1250 Вт
Тип ТЕНа відкритий
механічне керування
Термостат механічний
Установка підлоговий
Ширина, мм: 640
Висота, мм: 440
Глибина, мм: 145
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
2000, 1250 Вт
2000, 1250 Вт
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Ardesto CHH-2000MBR Ardesto CHH-2000MBR
Основні характеристики
Виробництво
Китай
Площа
Потужність
2000, 1250 Вт
1250, 2000 Вт
Тип ТЕНа
відкритий
закритий
Регулятор температури
плавний
Керування
механічне
механічне
Термостат
механічний
механічний
Оснащення і функції
захист від перегріву, ніжки стаціонарні, регулювання потужності, індикатор роботи
захист від перегріву, ніжки, регулювання потужності, ручка для переміщення, турбо режим
Клас захисту
IP20
Установка
підлоговий
підлоговий
Комплектація
інструкція з експлуатації, гарантійний талон, ніжки
ніжки, електричний обігрівач
Кількість режимів обігріву
2 шт
Живлення
від мережі
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
Ширина
640 мм
618 мм
Висота
440 мм
432 мм
Глибина
145 мм
140 мм
Вага
3.2 кг
3.86 кг
Гарантія
Гарантія
12 міс.
24 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Швейцарія
Виробництво
Площа
Потужність
Тип ТЕНа
відкритий
Регулятор температури
плавний
Керування
Термостат
Оснащення і функції
Клас захисту
IP20
Установка
Комплектація
Фізичні характеристики
Колір
Ширина
640 мм
Висота
440 мм
Глибина
145 мм