Обігрівач конвекторний Black&Decker BXCSH2000E
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Площа 16-20, 11-15 м²
Потужність 1250, 2000 Вт
Тип ТЕНа закритий
механічне керування
Термостат механічний
Установка підлоговий
Ширина, мм: 618
Висота, мм: 432
Глибина, мм: 140
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
США
Виробництво
Площа
Потужність
Тип ТЕНа
закритий
Керування
Термостат
механічний
Оснащення і функції
захист від перегріву, ніжки, регулювання потужності, ручка для переміщення, турбо режим
Установка
Комплектація
ніжки, електричний обігрівач
Кількість режимів обігріву
2 шт
Живлення
від мережі
EAN
Фізичні характеристики
Колір
чорний
Ширина
618 мм
Висота
432 мм
Глибина
140 мм