Розподільчий блок CNC FTUKK500 500A
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
CNC
Китай
Вид: розподільчий блок
Максимальна напруга, В: 1000
Матеріал корпусу: нейлон
Клас захисту: V0 UL94
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Вид
розподільчий блок
Монтаж
на DIN-рейку
Номінальна напруга
690 В
Номінальний струм
500 А
Виробництво
Максимальна напруга
1000 В
Матеріал корпусу
нейлон
Клас захисту
V0 UL94
EAN
Фізичні характеристики
Ширина
45 мм
Висота
90 мм
Глибина
45 мм
Вага
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
50 мм
Висота в упаковці
100 мм
Глибина в упаковці
50 мм
Вага в упаковці
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
KBE DB+ 6 мм, 1 м, чорний
Сонячний кабель
KBE DB+ 6 мм, 1 м, чорний
KBE DB+ 6 мм, 1 м, червоний
Сонячний кабель
KBE DB+ 6 мм, 1 м, червоний
Одескабель Solar H1Z2Z2-K 6 black
Кабель для сонячних панелей
Одескабель Solar H1Z2Z2-K 6 red
Кабель для сонячних панелей
KBE DB+ 4 мм, 1 м, чорний
KBE DB+ 4 мм, 1 м, чорний
KBE DB+ 4 мм, 1 м, червоний
KBE DB+ 4 мм, 1 м, червоний
ETI NH-00/gG 160A 500V Kombi (004182216)
Плавка вставка (запобіжник)