Мережевий мікроінвертор Deye SUN-M200G4-EU-Q0
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Вид інвертора: мережевий
Призначення: для сонячних батарей
Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт: 4
Кількість підключень вхідних стрінгів, шт: 4
Номінальна вихідна потужність, Вт: 2000
10 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна вихідна потужність: 1000 Вт
Максимальний вхідний струм: 13 А
Максимальний вхідний струм: 15 А
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Китай
Вид інвертора
Кількість фаз
Контролер заряду
MPPT контролер
Кількість трекерів МРРТ/PWM
4 шт
Кількість підключень вхідних стрінгів
Максимальна ефективність
96,5 %
Зовнішнє підключення
Wi-Fi
Тип перетворювача
інвертор напруги
Безпека
Виробництво
Вхідні характеристики постійної напруги (DС)
Максимальна вхідна потужність
700 Вт
Максимальний вхідний струм
15 А
Максимальний струм короткого замикання
22,5 А
Номінальна вхідна напруга від сонячних панелей
42.5 В
Максимальна вхідна напруга від сонячних панелей (Udc max)
60 В
Пускова напруга
20 В
Вихідні характеристики змінної напруги (AC)
Номінальна вихідна потужність
Номінальна вихідна напруга
Вихідна частота
Максимальний вихідний струм
8,7 А, 9,1 А
Додатково
Клас захисту IP
IP67
Фізичні характеристики
Ширина
311 мм
Висота
250 мм
Глибина
36.5 мм
Вага
5.1 кг
Гарантія
Гарантія
120 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Deye SUN-M200G4-EU-Q0 Deye SUN-M200G4-EU-Q0
EcoFlow PowerStream 600W EcoFlow PowerStream 600W
EcoFlow PowerStream 800W EcoFlow PowerStream 800W
Stromherz S-3K-1Р-UA Stromherz S-3K-1Р-UA
Основні характеристики
Вид інвертора
мережевий
мережевий
Кількість фаз
однофазний
однофазний
Призначення
для сонячних батарей
для сонячних батарей
для вентиляції
для вентиляції
Контролер заряду
MPPT контролер
без контролера
без контролера
Кількість трекерів МРРТ/PWM
2 шт
1 шт
2 шт
1 шт
Максимальна ефективність
96,5 %
96,5 %
97,5 %
Зовнішнє підключення
Wi-Fi
AC Output Port, Battery Port, Bluetooth, PV Port, Wi-Fi
Bluetooth, Wi-Fi, AC Output Port, Battery Port, PV Port
Ethernet (Опція), GPRS (опціонально), RS485 (опція), Wi-Fi (опція)
Тип перетворювача
інвертор напруги
перетворювач напруги AC/DC
перетворювач напруги AC/DC
Безпека
захист від зворотного підключення
Виробництво
Україна
Україна
Вхідна напруга
230 В
230 В
230 В
Вихідна напруга (DC)
12 В
12 В
12 В
Максимальна потужність навантаження
16 Вт
16 Вт
16 Вт
Максимальний струм навантаження
2 А
2 А
2 А
Максимальна вхідна потужність
700 Вт
700 Вт
600 Вт
800 Вт
3900 Вт
Максимальний вхідний струм
15 А
13 А
13 А
13 А
16 А
22,5 А
19,5 А
20 А
20 А
20 А
42.5 В
42.5 В
360 В
60 В
60 В
59 В
59 В
500 В
Пускова напруга
20 В
20 В
60 В
Діапазон роботи контролера при повній потужності
Номінальна вихідна потужність
2000 Вт
1000 Вт
3000 Вт
Номінальна вихідна напруга
230, 220 В
230, 220 В
230, 220 В
Вихідна частота
50 Гц
50 Гц
Максимальний вихідний струм
8,7, 9,1 А
4.4, 4,6 А
3,6 А
3,6 А
16 А
Додатково
Клас захисту IP
IP67
ІР65
IP40
IP40
Особливості
дисплей, обмеження експорту енергії
Фізичні характеристики
Ширина
311 мм
280.5 мм
242 мм
242 мм
297 мм
91 мм
91 мм
91 мм
Висота
250 мм
190 мм
33 мм
33 мм
327 мм
58 мм
58 мм
58 мм
Глибина
36.5 мм
40 мм
169 мм
169 мм
114 мм
62 мм
62 мм
62 мм