Сонячна панель EnerSol ESP430-27V-MHB
Програма ЕнергоГрант
до закінчення акції: 109 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Тип монокристалічна
Максимальна потужність (Pmax) 430 Вт
Ефективність модуля (ККД) 22.02 %
Кількість осередків фотомодуля 108 шт
Напруга при максимальній потужності (Vmp), В: 31.86
Струм при максимальній потужності (Imp), А: 13.5
Робоча напруга на акумулятори, В: 24
Висота, мм: 1722
Глибина, мм: 30
Вага, кг: 21.5
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Вид
стаціонарна
Максимальна потужність (Pmax)
430 Вт
Напруга холостого ходу (Voc)
38.49 В
Струм короткого замикання (Isc)
14.2 А
Напруга при максимальній потужності (Vmp)
31.86 В
Струм при максимальній потужності (Imp)
13.5 А
Особливості моделі
стаціонарні панелі
Комплектація
сонячна панель
Виробництво
Китай
Ефективність модуля (ККД)
22.02 %
Робоча напруга на акумулятори
24 В
Кількість панелей у комплекті
1 шт
Кількість осередків фотомодуля
108 шт
Клас захисту
IP68
Тип конектора
MC4
Застосування
Температурні характеристики
-0.3 %/°C
-0.26 %/°C
0.047 %/°C
Фізичні характеристики
Висота
1722 мм
Ширина
1134 мм
Глибина
30 мм
Вага
21.5 кг
Гарантія
Гарантія
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Загальна оцінка
5 з 5
1 відгук
Сортування:
найкорисніші
найкорисніші
найновіші
погані оцінки
хороші оцінки
Користуюсь: Декілька місяців
Брав, щоб підживлювати станцію у походах та при вимкненнях світла. 27 В конфігурація та стабільна характеристика дають хорошу напругу для зарядки батарей, навіть у легкій хмарі панель продовжує працювати, хоч і не на повну потужність. В чистий сонячний день зарядка йде швидко, а падіння потужності в тіні менш критичне, ніж у дешевих аналогів. Єдине, важкувата, але кращий метал і рамка дають відчуття надійності.