Дриль GTM DI-13/750ER(M) (2276)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
GTM
Китай
Тип: ударна
Призначення: професійний
Електроживлення: від мережі 220V
Потужність, Вт: 750
Патрон: ключовий
Діаметр патрона, мм: 13
Обороти, об/хв: 3200
3 роки гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип
Призначення
Електроживлення
від мережі 220V
Потужність
750 Вт
Патрон
ключовий
Діаметр патрона
13 мм
Обороти
3200 об/хв
Виробництво
Кількість швидкостей
1
Наявність реверсу
да
Комплектація
дриль, документація, бічна рукоятка, обмежувач глибини, ключ до патрона
Максимальний діаметр свердління
Сталь
13 мм
Дерево
32 мм
Бетон
18 мм