Промисловий вентилятор Soler&Palau CTHT/4-180
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Іспанія
Тип: відцентровий
Вид: камінний
Рівень шуму, дБ: 52
Витрата повітря, м³/год: 990
Діаметр, мм: 180
24 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Іспанія
Виробництво
Монтаж
Рівень шуму
52 дБ
Електроживлення
400 В
Витрата повітря
990 м³/год
Фізичні характеристики
Діаметр
180 мм
Ширина
415 мм
Висота
292 мм
Глибина
415 мм
Вага
8 кг
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Даховий вентилятор
Опис Soler & Palau CTHT/4 * 400V50 *
(1) За винятком типорозмірів 140, 180 і 200.
Електродвигуни Soler & Palau CTHT/4
Параметри електроживлення:
Трифазний 4-х полюсний (3ф - 400 В - 50 Гц)