Промисловий вентилятор Soler&Palau CTVB/4-180
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Іспанія
Тип: відцентровий
Вид: кухонний
Рівень шуму, дБ: 49
Витрата повітря, м³/год: 830
Діаметр, мм: 180
24 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Іспанія
Виробництво
Монтаж
Вид
кухонний
Рівень шуму
49 дБ
Електроживлення
230 В
Витрата повітря
830 м³/год
Фізичні характеристики
Діаметр
180 мм
Ширина
421 мм
Висота
374 мм
Глибина
421 мм
Вага
10.5 кг
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
(1) За винятком типорозмірів 140, 180 і 200.
Електродвигуни:
- Клас захисту IP55, клас ізоляції F, з кульковими підшипниками, що не вимагають обслуговування.
- Параметри електроживлення:
1ф - 230 В - 50 Гц
3ф - 400 В - 50 Гц