Інвертор напруги Mexxsun MXS-150, 12V/220V, 150W (MXS-150-12M/29225)
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Китай
Вид інвертора: автономний
Призначення: для автомобіля
Кількість підключень вхідних стрінгів, шт: 1
Номінальна напруга АКБ, В: 12
3 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна вихідна потужність: 1000 Вт
Номінальна вихідна потужність: 1500 Вт
Номінальна вихідна потужність: 2000 Вт
Номінальна вихідна потужність: 3000 Вт
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Туреччина
Вид інвертора
Кількість фаз
Призначення
для автомобіля
Кількість підключень вхідних стрінгів
1 шт
Максимальна ефективність
90 %
Зовнішнє підключення
клеми
Тип перетворювача
інвертор напруги
Безпека
Виробництво
Китай
Вхідні характеристики постійної напруги (DС)
Максимальна вхідна потужність
150 Вт
Вихідні характеристики змінної напруги (AC)
Номінальна вихідна напруга
220 В
Вихідна частота
50 Гц
Акумуляторна батарея
Сумісні АКБ
свинцево-кислотний
Номінальна напруга АКБ
12 В
Фізичні характеристики
Вага
0.45 кг
Гарантія
Гарантія
3 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук