Стабілізатор напруги REAL-EL STAB ENERGY-1000 (EL122400012)
Авторизуйтесь
щоб користуватися бонусами
Потужність, кВт: 0,8
Кількість фаз: однофазний
Мінімальна вхідна напруга, В: 15
Максимальна вхідна напруга, В: 27
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
0,4 кВт
0,8 кВт
1,6 кВт
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Також купують в категоріях
Основні характеристики
Бренд
Тип стабілізації
Потужність
Повна потужність
1000 VA
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
15 В
Максимальна вхідна напруга
27 В
Дисплей
Lcd
Захист від
перегріву, стрибків напруги
Монтаж
настільний
Кількість розеток 230 В
1 шт
EAN
Фізичні характеристики
Ширина
220 мм
Висота
145 мм
Глибина
120 мм
Вага
2.9 кг
Колір
чорний
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Загальна оцінка
4,5 з 5
2 відгуки
1
Оцінка за критеріями
Зручнісь користування
Якість збірки
Сортування:
найкорисніші
найкорисніші
найновіші
погані оцінки
хороші оцінки
Рекомендую купити
+ Переваги:
універсальний, швидке спрацювання
- Недоліки:
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Тип стабілізації
релейний
релейний
Сфера застосування
побутовий (до 29 кВт)
Призначення
для побутової техніки, для дому, для квартири, для комп'ютера, для офісу, для телевізора
для дому, для квартири, для котла, для побутової техніки, для телевізора
для побутової техніки, для дому, для квартири, для комп'ютера, для офісу, для телевізора, для котла
Потужність
0,4 кВт
1,6 кВт
0,6 кВт
0,6 кВт
0,5 кВт
1,2 кВт
1,8 кВт
Повна потужність
600 Вт
1000 VA
500 VA
Частота
50 Гц
50/60 Гц
50 Гц
45-65 Гц
Кількість фаз
однофазний
однофазний
Діапазон стабілізації
Мінімальна вхідна напруга
15 В
140 В
15 В
150 В
14 В
140 В
140 В
150 В
Максимальна вхідна напруга
27 В
260 В
27 В
270 В
26 В
260 В
260 В
270 В
Точність стабілізації
10 %
8 %
8 %
10 %
3 %
8 %
10 %
8 %
Вихідна напруга
220 В
220 В
220 В
220 В
220 В
Тип підключення користувача
євророзетка
євророзетка
клемник
Тип підключення стабілізатора до мережі
євровилка
євровилка
Температура експлуатації
0 ~ +40 °C
0-40 °C
0 ~ +40 °C
0 ~ +40 °C
-10 ~ +40 °C
0 ~ +40 °C
0 ~ +40 °C
0-40 °C
Затримка часу на включення
3 сек.
Коефіцієнт потужності
97
Тип охолодження
пасивне
Особливості моделі
дисплей
дисплей, з розетками
дисплей, світлодіодний індикатор
світлодіодний індикатор
дисплей
Дисплей
Lcd
цифровий
цифровий
Led, цифровий
Led
Клас захисту
IP20
IP20
Допустима вологість
10-90% %
до 90% (при 35°C) %
Захист від
перегріву, стрибків напруги
імпульсних перешкод, перегріву, перевантаження, стрибків напруги
короткого замикання, перегріву, перевантаження, підвищеної напруги, зниженої напруги
короткого замикання, підвищеної напруги
зниженої напруги, короткого замикання, підвищеної напруги, тепловий захист автотрансформатора
перепадів напруги, зниженої напруги, підвищеної напруги
Матеріал корпусу
пластик, метал
пластик
метал
метал, пластик
пластик, метал
Монтаж
настільний
підлоговий
настінний
підлоговий
підлоговий, настільний
Кількість розеток 230 В
2 шт
4 шт
Україна
Рівень шуму
56 дБ
Запобіжник
7 А
Індикація
включення
вхідна напруга, вихідна напруга
включення
висока напруга, низька напруга, підключення до мережі
Фізичні характеристики
Ширина
220 мм
220 мм
139 мм
140 мм
222 мм
130 мм
110 мм
120 мм
160 мм
307 мм
Висота
145 мм
145 мм
171 мм
118 мм
150 мм
110 мм
125 мм
165 мм
118 мм
268 мм
Глибина
120 мм
120 мм
234 мм
210 мм
120 мм
235 мм
195 мм
220 мм
240 мм
215 мм