Стабілізатор напруги REAL-EL STAB ENERGY-500 (EL122400011)
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Потужність, кВт: 0,4
Кількість фаз: однофазний
Мінімальна вхідна напруга, В: 140
Максимальна вхідна напруга, В: 260
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
0,4 кВт
0,8 кВт
1,6 кВт
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Тип стабілізації
Потужність
Повна потужність
500 VA
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
140 В
Максимальна вхідна напруга
260 В
Дисплей
Lcd
Захист від
імпульсних перешкод, перегріву, перевантаження, стрибків напруги
Монтаж
настільний
Кількість розеток 230 В
1 шт
EAN
Фізичні характеристики
Ширина
220 мм
Висота
145 мм
Глибина
120 мм
Вага
1.9 кг
Колір
чорний
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Загальна оцінка
4,3 з 5
3 відгуки
2
Оцінка за критеріями
Зручнісь користування
Якість збірки
Сортування:
найкорисніші
найкорисніші
найновіші
погані оцінки
хороші оцінки
Користуюсь: Декілька місяців
Рекомендую купити
+ Переваги:
ціна, зручний, не потребує додаткових налаштувань
Користуюсь: Декілька місяців
Рекомендую купити
+ Переваги:
Працює як повинен, зручний екран, займає мало місця
Стабілізатор щось там стабілізує, але чіткого постійного результату не дає. При однаковій вхідній напрузі на виході може бути і 220В, і 240В. Хоча зовнішньо приємний і добре зібраний апарат, і керування/підключення впорядку. Ще б начинку допрацювати і можна залишати собі у господарстві.