Сонячна панель Romstal Vision Bifacial Mono RV460-27V-MHD
Програма ЕнергоГрант
до закінчення акції: 109 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
Закінчується
Хочеш дешевше?
Китай
Тип монокристалічна
Максимальна потужність (Pmax) 460 Вт
Ефективність модуля (ККД) 21.3 %
Кількість осередків фотомодуля 108 шт
Напруга при максимальній потужності (Vmp), В: 31.79
Струм при максимальній потужності (Imp), А: 14.47
Робоча напруга на акумулятори, В: 24
Висота, мм: 1910
Ширина, мм: 1134
Глибина, мм: 30
Вага, кг: 26.5
12 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Румунія
Вид
стаціонарна
Максимальна потужність (Pmax)
460 Вт
Напруга холостого ходу (Voc)
37.81 В
Струм короткого замикання (Isc)
15.11 А
Напруга при максимальній потужності (Vmp)
31.79 В
Струм при максимальній потужності (Imp)
14.47 А
Комплектація
сонячна панель
Виробництво
Китай
Ефективність модуля (ККД)
21.3 %
Робоча напруга на акумулятори
24 В
Максимальна напруга DC системи
1500 В
Кількість панелей у комплекті
1 шт
Кількість осередків фотомодуля
108 шт
Клас захисту
IP68
Тип конектора
MC4
Температурні характеристики
-0.3 %/°C
-0.25 %/°C
0.046 %/°C
Фізичні характеристики
Висота
1910 мм
Ширина
1134 мм
Глибина
30 мм