Набір акумулятора та зарядного пристрою Ryobi Max Power RY36BK60B
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Тип: комплект (зарядний пристрій+акумулятор)
Напруга акумулятора/заряду, В: 36
Ємність аккумулятору, A·h: 6
Кількість акумуляторів, що одночасно заряджаються., шт: 1
24 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Японія
Тип
комплект (зарядний пристрій+акумулятор)
Напруга акумулятора/заряду
36 В
Ємність аккумулятору
6 A·h
Кількість акумуляторів
1 шт
Кількість акумуляторів, що одночасно заряджаються.
Тип акумуляторів, що заряджаються
Li-Ion
Тип живлення зарядного пристрою
від мережі
Зарядный ток
6 А
Сумісність
Ryobi MAX POWER
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Li-Ion
Фізичні характеристики
Вага
3.29 кг
Глибина
230 мм
Висота
210 мм
Ширина
160 мм