Зарядний пристрій Ryobi Max Power RY36C3PA
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Тип: зарядний пристрій
Напруга акумулятора/заряду, В: 36
Кількість акумуляторів, що одночасно заряджаються., шт: 3
24 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Тип
зарядний пристрій
Напруга акумулятора/заряду
36 В
Кількість акумуляторів, що одночасно заряджаються.
3 шт
Тип акумуляторів, що заряджаються
від мережі
Зарядный ток
4 А
Сумісність
Ryobi MAX POWER
Фізичні характеристики
Вага
2.15 кг
Глибина
400 мм
Висота
210 мм
Ширина
130 мм
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
Einhell 18V 5,2 Ah Power-X-Change (4511437)
Акумулятор
Stark BM-2140, 21V, 4.0Аh (310900102)
Акумулятор
Graphite 58G001
Karcher 18V, 2.5A, LED (2.445-034.0)
Sequoia SC2020
Stark BM-2120, 21V, 2.0Аh (310900100)
Sequoia SB2020
Stark 14.4V, 1.3Аh (210014010.2)