Акумулятор Ryobi RY36B12A 5133004554, MAX POWER 36V, 12 Ah, Lithium+ High Energy, 2.9 кг (5133004554)
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Тип: акумулятор для електроінструменту
Напруга акумулятора/заряду, В: 36
Ємність аккумулятору, A·h: 12
3 роки гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Японія
Тип
акумулятор для електроінструменту
Напруга акумулятора/заряду
36 В
Ємність аккумулятору
12 A·h
Кількість акумуляторів
1 шт
Тип живлення зарядного пристрою
від мережі
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Li-Ion
Фізичні характеристики
Вага
2.9 кг
Гарантія
Гарантія
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
Einhell 18V 5,2 Ah Power-X-Change (4511437)
Акумулятор
Stark BM-2140, 21V, 4.0Аh (310900102)
Акумулятор
Bosch AL 1830 CV (1.600.A00.5B3)
Зарядний пристрій
Graphite 58G001
Graphite 58G001
Karcher 18V, 2.5A, LED (2.445-034.0)
Bosch IXO VI (1.600.A01.PW2)
Зарядний пристрій
Bosch IXO VI (1.600.A01.PW2)
Sequoia SC2020
Sequoia SC2020
Stark BM-2120, 21V, 2.0Аh (310900100)
Sequoia SB2020
Акумуляторна батарея
Sequoia SB2020
Stark 14.4V, 1.3Аh (210014010.2)