Дифузор Systemair AQUA-2-12-1000
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Швеція
Тип: дифузор
Вид: лінійні
Монтаж: підлоговий
Призначення: припливна
Розміщення: всередині будівлі
Ширина, мм: 1000
Висота, мм: 12
Глибина, мм: 70
14 днів на обмін та повернення
Ширина, мм: 1000
Висота, мм: 12
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Швеція
Вид
лінійні
Форма
прямокутна
Монтаж
підлоговий
Призначення
припливна
Розміщення
всередині будівлі
Виробництво
Фізичні характеристики
Ширина
1000 мм
Висота
12 мм
Глибина
70 мм
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Технічні характеристики можна подивитися тут here
Основні характеристики
  • Сучасний дизайн
  • Низький рівень шуму при досить високій швидкості потоку повітря
  • Однорідний повітряний потік по всій довжині дифузора
  • Різні довжини дифузорів
  • Антикорозійні профілі з анодованого алюмінію і деталі з нержавіючої сталі
  • Міцна конструкція, можна наступати на дифузор
Типи обладнання
  • AQUA, дифузор для басейнів
  • AQUA-DE, дифузор для басейнів зі знімними розділовими профілями
Доступні лише 2/3/4/5-слотові дифузори AQUA-DE з довжиною 1000 мм.