Гріючий кабель для теплої підлоги ThermoGreen CT20-850W 42.5м + Терморегулятор M5.16
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 18 днів
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 18 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Корея
Площа обігріву нагрівального кабелю, м²: 5,3
Потужність, Вт: 850
Питома потужність, Вт/м: 20
30 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Довжина кабелю, м: 42,5
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Корея
Серія
ThermoGreen CT20
Вид кабелю
трижильний
Площа обігріву нагрівального кабелю
5,3 м²
Довжина кабелю
42,5 м
Потужність
850 Вт
Питома потужність
20 Вт/м
Діаметр нагрівального кабелю
3,6 мм
Довжина кабелю живлення
3 м
Електроживлення
230 В
Зовнішня оболонка
полівініл хлорид (PVC)
Ізоляція нагрівального елемента
поліамід (PA), тефлон (FEP)
Максимальна температура зовнішньої оболонки
65 °C
Особливості моделі
з терморегулятором
Комплектація
інструкція, терморегулятор, нагрівальний кабель
Виробництво
Гарантія
Гарантія
360 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
  • регулювання температурних показників знижує споживання електрики;
  • надійність системи не потребує обслуговування та підвищує довговічність.
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
Enerpia RED EP-PTC-308 (T)
Електрична тепла підлога
Enerpia RED EP-PTC-308 (T)
Lifex WC 50x30 коричневый
Електричний килимок з підігрівом
Lifex WC 50x30 коричневый
Zubr DC Mat 160/1кв.м 160 Вт
Електрична тепла підлога
Zubr DC Mat 160/1кв.м 160 Вт
Enerpia EP 305 (1 м.п.)
Enerpia EP 305 (1 м.п.)
Enerpia RED EP-PTC-310 (T)
Enerpia RED EP-PTC-310 (T)
Zubr DC Mat 160/1.5кв.м 240 Вт
Zubr DC Mat 160/1.5кв.м 240 Вт
Zubr DC Mat 160/2кв.м 320 Вт
Zubr DC Mat 160/2кв.м 320 Вт
Devi DEVIflex 18T 22 м (140F1238)
ThermoGreen 150Вт/м2 TGMT 1м2 + терморегулятор M5.16
4Heat MatKit Sensor-3,5м2 + терморегулятор AE-669
Комплект теплої підлоги
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Серія
ThermoGreen CT20
Тип
нагрівальний кабель
нагрівальний кабель
Монтаж
у плитковий клей, у стяжку
у плитковий клей, у стяжку
Призначення
під ковролін, під ламінат, під лінолеум, під паркет
Підходить
для дитячої кімнати, для спальні
Вид кабелю
трижильний
Довжина кабелю
Потужність
850 Вт
850 Вт
Питома потужність
20 Вт/м
20 Вт/м
Діаметр нагрівального кабелю
3,6 мм
3,6 мм
Довжина кабелю живлення
3 м
Електроживлення
230 В
230 В
Зовнішня оболонка
полівініл хлорид (PVC)
поліамід (PA), тефлон (FEP)
65 °C