Контролер заряду Victron Energy SmartSolar MPPT 150/45-MC4 (45А, 12/24/48В)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
Напруга акумуляторних батарей, В: 12, 24, 48
Максимальний струм заряду АКБ, А: 45
Тип контролера заряду: MPPT (Maximum power point tracking)
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Напруга акумуляторних батарей
12 В, 24 В, 48 В
Максимальний струм заряду АКБ
45 А
Діапазон температур
-30 °C, 60 °C
Максимальна вхідна потужність фотомодуля при 12В
650 Вт
Максимальна вхідна потужність фотомодуля при 24В
1300 Вт
Тип контролера заряду
Максимальна вхідна потужність фотомодуля при 36В
1950 Вт
Струм короткого замикання (Isc)
30 А
Максимальна вхідна потужність фотомодуля при 48В
2600 Вт
Фізичні характеристики
Вага
1.25 кг
Глибина
70 мм
Висота
130 мм
Ширина
186 мм
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук