Джерело безперебійного живлення 2E Mini DC 36W, LFP (2E-DC36-LFP)
Китай
Ефективна вихідна потужність, Вт: 36
Акумуляторна батарея: вбудована
Загальна ємність акумуляторів, A·h: 20
12 міс. гарантії від виробника
Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип
джерело безперебійного живлення
Архітектура
резервний (Off-line)
резервний (Off-line)
Призначення
для роутера
для роутера
Форма вихідної напруги
Максимальна вихідна потужність
400 VA
Ефективна вихідна потужність
36 Вт
18 Вт
18 Вт
36 Вт
18 Вт
18 Вт
60 Вт
27 Вт
Вихідна напруга
5, 9, 12, 24, 48 В
5, 9, 12, 24 В
5, 9, 12, 24, 15 В
5, 9, 12, 15, 24 В
5, 9, 12, 15, 24 В
5, 9, 12, 15, 24 В
5, 12 В
5, 9, 12 В
Вихідна частота
Тип підключення навантаження
DC, PoE, USB
DC, PoE, USB
DC, USB
DC, USB
Кількість євророзеток 230 В
Кількість розеток IEC
3 шт
Тип підключення до мережі
CEE 7/16
євровилка
IEC роз'єм
CEE 7/16
євровилка
DC
Кількість фаз
однофазний
однофазний
Мінімальна вхідна напруга
100 В
85 В
85 В
85 В
85 В
85 В
100 В
12 В
Максимальна вхідна напруга
240 В
265 В
265 В
265 В
265 В
265 В
240 В
Рівень шуму
Виконання
класичний
класичний
класичний, універсальний
Особливості моделі
холодний старт
з USB виходом
Додатково
індикація роботи
світлодіодний індикатор
світлодіодний індикатор
індикація роботи
індикація роботи, без дисплея
Безпека
захист від короткого замикання, захист від перевантаження
захист від перенапруги
захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перенапруги
захист від короткого замикання, захист від перевантаження, захист від перегріву
захист від короткого замикання, захист від перевантажень, захист від перезарядження
Інтерфейси управління та коммунікації
Довжина кабелю живлення
Час повної зарядки
Час заряду батарей
3 год
Номінальна напруга АКБ
Час перемикання
Струм заряду зовнішнього АКБ
Комплектація
ДБЖ, інструкція, гарантійний талон
ДБЖ, кабель підключення DC (2 виходи, 5.5 x 2.5), інструкція з експлуатації
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
вбудована
вбудована
Тип акумулятора
літій-залізо-фосфатний LiFePO4
літій-залізо-фосфатний LiFePO4
літій-іонний Li-Ion
літій-іонний Li-Ion
Модель акумуляторної батареї
Ресурс акумулятора
Загальна ємність акумуляторів
20 A·h
12 A·h
10,4 A·h
8,8 A·h
10,4 A·h
12 A·h
13,5 A·h
Загальна ємність акумуляторів
49,95 Вт⋅год
Фізичні характеристики
Колір
білий
чорний
чорний
білий
Ширина
210 мм
160 мм
160 мм
160 мм
160 мм
120 мм
160 мм
75 мм
Висота
40 мм
36.5 мм
33 мм
33 мм
33 мм
40 мм
40 мм
28 мм
Глибина
130 мм
105 мм
105 мм
105 мм
105 мм
70 мм
105 мм
116 мм
Вага
0.73 кг
0.5 кг
0.4 кг
0.39 кг
0.4 кг
0.3 кг
1.25 кг
Вага ДБЖ
Габарити в упаковці
Ширина АКБ
Висота АКБ
Глибина АКБ
Вага АКБ
Гарантія
Примітка
Цей ДБЖ призначений для короткострокових вимкнень електроенергії.
Гарантія
6 міс.
6 міс.
1 міс.
Гарантія на батарею
Також купують в категоріях
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип
Архітектура
Призначення
Ефективна вихідна потужність
36 Вт
Вихідна напруга
5 В, 9 В, 12 В, 24 В, 48 В
Тип підключення навантаження
Тип підключення до мережі
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
100 В
Максимальна вхідна напруга
240 В
Виконання
Додатково
Безпека
Виробництво
Тип акумулятора
20 A·h
Фізичні характеристики
Колір
Ширина
210 мм
Висота
40 мм
Глибина
130 мм
Вага
0.73 кг
Примітка
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук