Джерело безперебійного живлення 2E PS3000RT, 3000VA/2400W, RT3U, LCD, USB, 6xC13
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
2E
Китай
Форма вихідної напруги: правильна синусоїда
Ефективна вихідна потужність, Вт: 2400
24 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип
джерело безперебійного живлення
Архітектура
лінійно-інтерактивний
Призначення
для медичної техніки, для офісу, для офісної техніки, для охоронних систем, для сервера
Форма вихідної напруги
правильна синусоїда
правильна синусоїда
Максимальна вихідна потужність
3000 VA
1000 VA
Ефективна вихідна потужність
2400 Вт
600 Вт
Вихідна напруга
230 В
230 В
Вихідна частота
Тип підключення навантаження
IEC роз'єм
євророзетка
Кількість євророзеток 230 В
Кількість розеток IEC
6 шт
Тип підключення до мережі
Кількість фаз
однофазний
Мінімальна вхідна напруга
165 В
Максимальна вхідна напруга
300 В
Рівень шуму
50 дБ
Виконання
класичний, монтується в стійку
класичний
Особливості моделі
Eco режим, стабілізація напруги
Додатково
інтелектуальне керування акумуляторами, автоматичний перезапуск при відновленні напруги мережі
Безпека
Інтерфейси управління та коммунікації
Довжина кабелю живлення
Час повної зарядки
Час заряду батарей
Номінальна напруга АКБ
12 В
Час перемикання
10 мс
Струм заряду зовнішнього АКБ
Виробництво
Китай
Комплектація
ДБЖ, інструкція
Акумуляторна батарея
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Модель акумуляторної батареї
Ресурс акумулятора
Загальна ємність акумуляторів
Загальна ємність акумуляторів
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
Ширина
440 мм
Висота
132 мм
Глибина
410 мм
Вага
26 кг
7.8 кг
Вага ДБЖ
Габарити в упаковці
Ширина АКБ
Висота АКБ
Глибина АКБ
Вага АКБ
Гарантія
Примітка
Гарантія
24 міс.
Гарантія на батарею
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип
Форма вихідної напруги
Максимальна вихідна потужність
Ефективна вихідна потужність
2400 Вт
Вихідна напруга
230 В
Вихідна частота
Тип підключення навантаження
6 шт
Кількість фаз
Мінімальна вхідна напруга
165 В
Максимальна вхідна напруга
300 В
Рівень шуму
50 дБ
Особливості моделі
Додатково
Безпека
Час перемикання
10 мс
Виробництво
Комплектація
ДБЖ, інструкція
Фізичні характеристики
Колір
Ширина
440 мм
Висота
132 мм
Глибина
410 мм