Зарядний пристрій 2E USB QC, PD, Max 30W, White (2E-WC2USB30W-W)
Немає в наявності
Уточнюйте ціну
або
2E
Китай
Призначення: універсальний, для телефону, для планшета
Вихідні роз'єми/інтерфейси: USB-A, USB-C
Кількість роз'ємів USB-A, шт: 1
Кількість роз'ємів USB-C, шт: 1
Максимальний струм заряду, А: 3
Максимальна потужність, Вт: 30
Технології та функції зарядки: Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0
Особливості: швидка зарядка
6 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Кількість роз'ємів USB-A: 1 шт
Кількість роз'ємів USB-C: 2 шт
білий
Кількість роз'ємів USB-C: 1 шт
білий
Уточнюйте ціну
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип зарядного пристрою
мережевий
мережевий
Призначення
універсальний, для телефону, для планшета
універсальний, для телефону, для планшета, для ноутбука
універсальний, для телефону, для планшета, для навушників, для смарт браслета, для смарт годинника
Вихідні роз'єми/інтерфейси
USB-A, USB-C
USB-C
USB-C, USB-A
USB-C
USB-A
USB-A, Lightning
USB-A
Кількість вихідних роз'ємів
2 шт
2 шт
3 шт
1 шт
1 шт
Кабелі в комплекті
USB Type-C
Lightning
вбудований, Lightning
Вхідна напруга
100-240 В
100-240 В
Вихідна напруга
12, 5, auto, 9, 15, 20 В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, auto, 9, 15, 20 В
12, 5, 9 В
12, 5, 9, 15 В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, auto, 9 В
5, auto В
5, auto, 9 В
5 В
5, auto В
Максимальний струм заряду
3 А
3 А
3,25 А
3 А
3 А
3 А
3 А
4,8 А
3,1 А
2,1 А
2,4 А
Захист від
перевантаження
перегріву, короткого замикання, перенапруги
перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву
перевантаження, короткого замикання
перевантаження
Виробництво
Китай
Вихідні роз'єми для споживання
5В/2.4А, 9В/2А, 12В/1.5А
Вихід USB-A (QC)
QC3.0, 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А
QC3.0, 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 20В/2А
PD3.0, 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А, 15В/2А, 20В/1.5А
PD3.0, 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/3.25А
PD3.0, 5В/3А, 9В/2.25А, 12В/1.65А
9В/2.22А, 5В/3А, 9В/2.77А, 9В/2А, 15В/2А
PD3.0, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
Вихід - 2: USB-C
Максимальна потужність
30 Вт
36 Вт
65 Вт
20 Вт
30 Вт
20 Вт
20 Вт
24 Вт
20 Вт
10,5 Вт
12 Вт
Технології та функції зарядки
Power Delivery, Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Power Delivery 3.0, iSmart Charge
Quick Charge 4.0, Fast Charging, Power Delivery 3.0
Auto-ID
Power Delivery
Fast Charging
Додатково
Особливості
швидка зарядка
швидка зарядка
Gan зарядка, швидка зарядка
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
Ширина
82 мм
Висота
45 мм
Глибина
28 мм
Гарантія
Гарантія
6 міс.
12 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип зарядного пристрою
Призначення
Вихідні роз'єми/інтерфейси
Кількість вихідних роз'ємів
Вхідна напруга
Вихідна напруга
Максимальний струм заряду
3 А
Виробництво
Вихідні роз'єми для споживання
Вихід USB-A (QC)
QC3.0, 5В/3А, 9В/3А, 12В/2.5А
Максимальна потужність
30 Вт
Технології та функції зарядки
Додатково
Особливості
Фізичні характеристики
Колір
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук