Пилосос AEG AS62CB25DH Black/Grey
Авторизуйтесь
щоб користуватися бонусами
Тип пилозбірника: без мішка, циклонна система, контейнер
Насадки в комплекті з пилососом: для меблів, підлога/килим, турбощітка, щілинна
Рівень шуму, дБ: 79
Час роботи від акумулятора, хв.: 55
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Також купують в категоріях
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Застосування
Призначення
Живлення
Тип пилососу
Тип пилозбірника
Тип прибирання
Об'єм пилозбірника
0,35 л
Насадки в комплекті з пилососом
Рівень шуму
79 дБ
Тип фільтра
Особливості моделі
регулювання потужності на ручці, індикатор заряду акумулятора
Труба всмоктування
пряма
Паркування
вертикальна
Напруга акумулятора
25.2 В
Час повної зарядки
270 хв.
Час роботи від акумулятора
55 хв.
Наявність зарядного пристрою
є
Наявність акумуляторної батареї
є
Комплектація
комплект насадок, зарядний пристрій, пилосос
EAN
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Li-Ion
Габарити в упаковці
Вага в упаковці
5.25 кг
Гарантія
Гарантія
12 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Застосування
побутовий
побутовий
промисловий
Призначення
для дому
для дому
для терас
Живлення
від акумуляторів
від акумуляторів
від мережі
від мережі
Тип пилососу
вертикальний
вертикальний
Тип пилозбірника
без мішка, циклонна система, контейнер
контейнер, циклонна система
без мішка, контейнер
циклонна система
контейнер, циклонна система
без мішка, контейнер
Тип прибирання
сухе
сухе
вологе, збирання рідини, сухе
вологе
Потужність
110 Вт
150 Вт
600 Вт
600 Вт
Об'єм пилозбірника
0,35 л
0,5 л
0,4 л
0,3 л
0,5 л
для меблів, підлога/килим, турбощітка, щілинна
турбощітка, щілинна
для вологого прибирання
для меблів, турбощітка, щілинна
турбощітка
для м'яких меблів, підлога/килим, щілинна
Рівень шуму
78 дБ
75 дБ
81 дБ
85 дБ
Тип фільтра
HEPA
HEPA
аквафільтр
Особливості моделі
led підсвічування підлоги
дисплей, індикатор заряду акумулятора, регулювання потужності на ручці
регулювання потужності на корпусі пилососу
місце для зберігання насадок
Додаткові особливості
Eco режим, функція самоочищення, режим стерилізації
фірмова технологія Easy Clean
технологія UltraPower
клапан для контролю об'єму води, ергономічна рукоятка
Труба всмоктування
пряма
пластикова
пластикова
телескопічна
Паркування
вертикальна
Радіус збирання
6 м
Довжина кабелю живлення
5 м
Напруга акумулятора
25.2 В
21.6 В
23 В
18 В
Місткість резервуара миючого засобу
0.75 л
Частота току
50, 60 Гц
Номінальна напруга
21.6 В
230 В
Кількість фаз
1
Витрата миючого розчину
3 л/хв
Робоча ширина пилососу
300 мм
Об'єм бака для брудної води
720 мл
Час повної зарядки
270 хв.
360 хв.
300 хв.
240 хв.
Час роботи від акумулятора
45 хв.
35 хв.
50 хв.
30 хв.
Ємність акумулятору
4000 mА⋅h
2000 mА⋅h
Наявність зарядного пристрою
Колекції
Gorenje SVC
Bosch Серія 4
Bosch Серія 6
Karcher PCL
Потужність всмоктування
25 Вт
Комплектація
інструкція, зарядний пристрій, пилосос, зарядна док-станція, щітка для чищення
інструкція, комплект насадок, пилосос
настінне кріплення, комплект насадок, інструкція, пилосос
пара роликов-2шт., пилосос, водяне сопло-2шт.
Німеччина
Сила всмоктування
18000 Па
Максимальний тиск (бар)
10 бар
Обороти
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Li-Ion
Фізичні характеристики
Колір
чорний, сірий
білий
сірий
сріблястий
чорний, синій
сірий
чорний, жовтий
Глибина
153 мм
220 мм
270 мм
180 мм
204 мм
380 мм
350 мм
Ширина
251 мм
250 мм
220 мм
265 мм
266 мм
120 мм
307 мм
Висота
1094 мм
1110 мм
1100 мм
1150 мм
1221 мм
260 мм
1281 мм