Електричний конвектор Ardesto CH-1500MOW
до закінчення акції: 16 днів
Виготовлено сміливими
до закінчення акції: 8 днів
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 5 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Україна
Площа 11-15 м²
Потужність 1500 Вт
Тип ТЕНа відкритий
механічне керування
Термостат механічний
Установка настінний, підлоговий
Ширина, мм: 660
Висота, мм: 450
Глибина, мм: 110
5 років гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
6-10 м²
1000 Вт
1500 Вт
2000, 1000 Вт
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Швейцарія
Виробництво
Площа
Потужність
Тип ТЕНа
відкритий
Регулятор температури
плавний
Керування
Термостат
механічний
Оснащення і функції
настінне кріплення, захист від перегріву, цифровий датчик температури
Клас захисту
IP20
Комплектація
інструкція з експлуатації
Макс. температура поверхні обігрівача
90 °C
Мінімальна температура
5 °C
Максимальна температура
35 °C
EAN
Фізичні характеристики
Колір
білий
Ширина
660 мм
Висота
450 мм
Глибина
110 мм