Картридж Atlas Filtri CB-AF CTO 10" SX 10 mcr (RE2510C10) (вугілля)
до закінчення акції: 16 днів
до закінчення акції: 16 днів
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 6 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Тип фільтра: картридж
Призначення: для системи зворотнього осмосу, для магістрального фільтра
Матеріал фільтра: брикетоване вугілля
Кількість фільтрів в комплекті, шт: 1
Вид: універсальний
Тонкість очищення, мкм: 10
Розмір картриджа, ″: 2,5 x 10
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Італія
Тип фільтра
картридж
Матеріал фільтра
Кількість фільтрів в комплекті
1 шт
Тонкість очищення
Корпус
Розмір картриджа
2,5 x 10 ″
Ресурс картриджа
4000 л
Робоча температура води
2 °C, 45 °C
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Призначення
для системи зворотнього осмосу, для магістрального фільтра
для магістрального фільтра
для магістрального фільтра
для магістрального фільтра, для проточного фільтра, для системи зворотнього осмосу
для системи зворотнього осмосу
Тип фільтра
картридж
Мембрана
Матеріал фільтра
брикетоване вугілля
брикетоване вугілля
Кількість фільтрів в комплекті
Вид
універсальний
універсальний
Ефективне очищення
від нафтопродуктів, від неприємного запаху, від пестицидів, від фенолу, від хлору
від хлору, від неприємного запаху, від неприємного смаку
від нафтопродуктів, від органічних сполук, від пестицидів, від важких металів, від хлору
Підходить
для холодної води
для холодної води
гарячої води, для холодної води
Тонкість очищення
10 мкм
5 мкм
Корпус
Slim 10
Slim 10
Розмір картриджа
Сумісний з
Продуктивність (л/добу)
Ресурс мембрани
Ресурс картриджа
4000 л
Ресурс картриджа постфільтраціі
Виробництво
Україна
Польща
Корея
Україна
США
Максимальне значення SDI
Робочий тиск
2.5, 6 бар
Колекції
Ecosoft 2,5 "х10"
Комплектація
Робоча температура води
2, 45 °C
3, 43 °C
52, 4.4 °C
4, 38 °C
4, 80 °C
Робочий тиск
Продуктивність (л/год)
60 л/год
Об'єм (мл)
Тип підключення
Фізичні характеристики
Вага
Висота
250 мм
Діаметр
67 мм