Акумуляторна батарея Azbist Super GEL 12V 40Ah (ASGEL-12400M6)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Номінальна напруга 12 В
Тип акумулятора свинцево-кислотний GEL
Номінальна ємність 40 A·h
Накопичувана енергія, Вт·г: 480
Глибина, мм: 165
Ширина, мм: 196
Висота, мм: 175
Вага, кг: 11.8
Гарантія, міс.: 12
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Номінальна ємність: 100 A·h
Накопичувана енергія: 1200 Вт·г
Номінальна ємність: 200 A·h
Накопичувана енергія: 2400 Вт·г
Номінальна ємність: 40 A·h
Накопичувана енергія: 480 Вт·г
Номінальна ємність: 250 A·h
Накопичувана енергія: 3000 Вт·г
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Azbist Super GEL 12V 40Ah (ASGEL-12400M6) Azbist Super GEL 12V 40Ah (ASGEL-12400M6)