Інвертор гібридний Baison SM-3000-24
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Китай
Вид інвертора: гібридний
Призначення: для вітроелектростанцій, для сонячних батарей
Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт: 1
Номінальна вихідна потужність, Вт: 3000
Номінальна напруга АКБ, В: 24
12 міс. гарантії від виробника
Telegram чат Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Baison SM-3000-24 Baison SM-3000-24
Europower RTSWm-MPPT-3000LCD Europower RTSWm-MPPT-3000LCD
Europower RTSWm-MPPT-500LCD Europower RTSWm-MPPT-500LCD
Основні характеристики
Вид інвертора
гібридний
гібридний
Кількість фаз
однофазний
однофазний
Призначення
для вітроелектростанцій, для сонячних батарей
для сонячних батарей
для сонячних батарей
Контролер заряду
MPPT контролер
MPPT контролер
Кількість трекерів МРРТ/PWM
1 шт
1 шт
2 шт
2 шт
Кількість підключень вхідних стрінгів
Максимальна ефективність
93 %
98 %
98 %
96,2 %
98 %
98,6 %
Зовнішнє підключення
RS485
AC Output Port, клеми
AC Output Port, клеми
Wi-Fi, клеми
Bluetooth, CAN, GPRS (опціонально), MC4, RS485, Wi-Fi (опція), клеми
RS485, Wi-Fi (опція), Sunclix, CAN, MC4
4G, CAN, Wi-Fi, RS485, Ethernet
RS232, USB, Wi-Fi
Тип перетворювача
інвертор напруги
інвертор напруги
Безпека
захист від короткого замикання, захист від перенапруги
захист від короткого замикання, захист від перегріву, захист від перевантаження
Виробництво
Китай
Вхідна напруга
230 В
Вхідні характеристики постійної напруги (DС)
Максимальна вхідна потужність
6200 Вт
8000 Вт
7360 Вт
4600, 5000 Вт
Максимальний вхідний струм
20, 40 А
10 А
16 А
16 А
32 А
Максимальний струм короткого замикання
20 А
20 А
48 А
Максимальна вхідна напруга від сонячних панелей (Udc max)
500 В
600 В
Пускова напруга
60 В
50 В
120 В
Робочий діапазон вхідної напруги (Udc min - UDC max)
Діапазон роботи контролера при повній потужності
Вхідні характеристики змінної напруги (AC)
Робочий діапазон вхідної напруги (Uac min - Uac max)
Номінальна вихідна потужність
3000 Вт
2100 Вт
300 Вт
5500 Вт
5000 Вт
3680 Вт
6000 Вт
8000 Вт
Номінальна вихідна напруга
230 В
230 В
230 В
230 В
Вихідна частота
50 Гц
Максимальний вихідний струм
38, 23,9 А
21,8, 22,8 А
35,2 А
30 А
Акумуляторна батарея
Сумісні АКБ
AGM, Li-Ion, LiFePO4, свинцево-кислотний GEL
AGM, свинцево-кислотний GEL
AGM, свинцево-кислотний GEL
літій-іонний, свинцево-кислотний
Lithium, свинцево-кислотний
LiFePO4
Номінальна напруга АКБ
24 В
48 В
12 В
48 В
48 В
80, 490 В
48 В
Максимальний струм заряду
80 А
10 А
10 А
100 А
112 А
70 А
35 А
120 А
Додатково
Клас захисту IP
IP21
IP21
IP66
IP65
IP65
Особливості
дисплей
з євророзеткою, дисплей
з євророзеткою, дисплей
дисплей
дисплей, паралельне підключення
вбудований моніторинг
Фізичні характеристики
Ширина
270 мм
330 мм
257 мм
312 мм
335 мм
455 мм
522 мм
422 мм
Висота
348 мм
540 мм
259 мм
495 мм
560 мм
365 мм
416 мм
552 мм
Глибина
95 мм
130 мм
149 мм
146 мм
227 мм
182 мм
177.6 мм
152 мм
Вага
6.9 кг
20.3 кг
8.5 кг
21.6 кг
18.4 кг
18.4 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
500 мм
Висота в упаковці
300 мм
Глибина в упаковці
590 мм
Вага в упаковці
26 кг
Гарантія
Гарантія
60 міс.
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Вид інвертора
Кількість фаз
Контролер заряду
Кількість трекерів МРРТ/PWM
Максимальна ефективність
93 %
Зовнішнє підключення
RS485
Тип перетворювача
Безпека
Виробництво
Номінальна вихідна потужність
Номінальна вихідна напруга
230 В
Вихідна частота
Акумуляторна батарея
Сумісні АКБ
Номінальна напруга АКБ
24 В
Максимальний струм заряду
80 А
Додатково
Клас захисту IP
Особливості
Фізичні характеристики
Ширина
270 мм
Висота
348 мм
Глибина
95 мм