Фанкойл Blauberg BlauCool BLFC-20-W-2-DC/1A
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
Закінчується
Хочеш дешевше?
Тип: настінний
Тип підключення: 2-трубний
Холодопродуктивність, кВт: 2.2, 1.8, 1.35
Теплопродуктивність, кВт: 3.5, 2.85, 2.15
Тип двигуна: DC
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Рекомендована площа охолодження, м²: 20
Рекомендована площа обігріву, м²: 35
Маркування фанкойла: 20
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Тип
настінний
Режим роботи
тільки охолодження
Тип підключення
2-трубний
Холодопродуктивність
Рекомендована площа охолодження
Теплопродуктивність
Рекомендована площа обігріву
35 м²
Витрата повітря
Втрата тиску води в режимі охолодження
13 кПа
Витрати води в режимі охолодження
380 л/год
Діаметр підключення теплообмінника
1/2 ″
Діаметр підключення дренажу
Рівень звукової потужності
28 дБ
Тип двигуна
DC
Комплектація
фанкойл, інструкція, гарантійний талон
Споживана потужність
20 Вт
Маркування фанкойла
Фізичні характеристики
Ширина
850 мм
Висота
291 мм
Глибина
203 мм