Тример садовий Bosch EasyGrassCut 23 (06008C1H01)
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Bosch
Тип двигуна: електричний (мережа)
Ріжуча система: волосінь
Особливості моделі: D-подібна рукоятка
Ширина зрізу, мм: 230
Діаметр ліски, мм: 1.6
Вага, кг: 1.9
Колір: зелений
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Німеччина
Тип
тример
Ріжуча система
Комплектація
триммер
Особливості моделі
D-подібна рукоятка
Споживча потужність
280 Вт
Ширина зрізу
230 мм
Діаметр ліски
1.6 мм
Довжина штанги
1160 мм
Фізичні характеристики
Вага
1.9 кг
Колір
зелений
Гарантія
Гарантія
24 міс.
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
  • тримач кабелю під час роботи фіксує положення шнура, що забезпечує додаткову зручність;
  • міцна волосінь забезпечує якісне зрізання трави;
  • завдяки гарному балансу електроінструмент відрізняється маневреністю та простотою використання;
  • вторинна ручка регулюється відповідно до зросту користувача, що знижує навантаження на поперек;
  • високу якість стрижки забезпечує двигун з максимальною кількістю обертів 12,5 тис/хв.
Загальна оцінка
4,8 з 5
14 відгуків
13
Оцінка за критеріями
Зручнісь користування
Сортування:
найкорисніші
найкорисніші
найновіші
погані оцінки
хороші оцінки
Користуюсь: Щойно купив
Слабенька. Погано скошує граву.
Користуюсь: Щойно купив
Рекомендую купити
Залишилася дуже задоволена придбанням. Інструмент хороший, у роботі себе відмінно проявляє.
+ Переваги:
Легка вага; Зручна рукоятка; Хороша маневреність.
- Недоліки:
Тонка волосінь.
Користуюсь: Декілька місяців
Рекомендую купити
+ Переваги:
Легкість, зручність використання, автоматична подача волосіні
- Недоліки:
Потужності достатньо тільки для трави
Користуюсь: Місяць
Користуюсь: Місяць
Легкий і зручний.Хороша ширина зрізу.Міцна волосінь
Гріється під час тривалої роботи
Іменита фірма, відмінна збірка, якісні матеріали
Тільки для підстригання газону
Користуюсь: Декілька місяців
Замовив на початку літа, сподіваюся, що не на один сезон.
Користуватися моделлю легко і зручно, він дуже компактний, у руках практично не відчувається.
Є продуманий захист, який не пошкоджує кущі і стовбури дерев, коли потрібно вщільну підійти до них.
Помічник хороший, скаржитись не доводиться, задоволений і ціною, і якістю роботи.
На питання відповідають експерти
Порівняйте зі схожими моделями
Bosch EasyGrassCut 23 (06008C1H01) Bosch EasyGrassCut 23 (06008C1H01)
Verto 52G550 Verto 52G550
HECHT 630 HECHT 630
Stiga GT 106c Stiga GT 106c
Sequoia SET350 Sequoia SET350
Vitals EZT 033s (146515) Vitals EZT 033s (146515)
Forte ЕМК-361 Forte ЕМК-361
HECHT 530 HECHT 530
Hyundai GC 550 Hyundai GC 550
Основні характеристики
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (мережа)
електричний (мережа)
Ріжуча система
волосінь
волосінь
Комплектація
триммер
гарантійний талон, інструкція, триммер
триммер, котушка з волосінню
триммер, котушка з волосінню, захисний кожух
триммер, котушка для волосіні
Особливості моделі
Рівень шуму
Швидкість обертання
Споживча потужність
280 Вт
350 Вт
350 Вт
600 Вт
600 Вт
350 Вт
650 Вт
550 Вт
550 Вт
Напруга акумулятора
Тип запуску
електронний
електронний
Ширина зрізу
230 мм
260 мм
250 мм
300 мм
300 мм
250 мм
250 мм
280 мм
300 мм
300 мм
Робочий діапазон до
Діаметр робочої поверхні
Діаметр ліски
1.6 мм
1.6 мм
1.5 мм
1.5 мм
1.5 мм
1.2 мм
1.2 мм
1.4 мм
1.4 мм
1.6 мм
Діаметр штанги
25 мм
25 мм
25 мм
25 мм
Конструкція штанги
вигнута
пряма
вигнута штанга
пряма
Додаткові функції
Довжина штанги
1160 мм
1160 мм
1100 мм
1100 мм
1100 мм
1100 мм
1100 мм
1100 мм
1100 мм
1100 мм
Виробництво
Акумуляторна батарея
Тип акумулятора
Фізичні характеристики
Ширина
620 мм
400 мм
160 мм
Висота
300 мм
300 мм
140 мм
Глибина
1030 мм
660 мм
385 мм