Радіатор для опалення Calor Royal FB-500/120 (1 секція)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Польща
Матеріал радіатора: біметал
Кількість секцій радіатора, шт: 1
Висота 565 мм
Довжина 80 мм
Глибина, мм: 120
Під'єднання: бічне
12 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Довжина, мм: 80
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Франція
Матеріал радіатора
Тип радіатора
Монтаж
Під'єднання
Кількість секцій радіатора
Призначення
для автономного опалення, для центрального опалення
Комплектація
інструкція, радіатор
Максимальний тиск
20 бар
Виробництво
Особливості моделі
антикорозійне покриття, дизайнерський радіатор
Фізичні характеристики
Міжосьова відстань
500 мм
Висота
565 мм
Довжина
80 мм
Глибина
120 мм