Батарейка Camelion AG10 / LR1130 / LR54 / V10GA Alkaline * 10 (AG10-BP10)
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Типорозмір: LR54 (LR1130, V10GA, AG10, G10, RW49)
Електрохімічна система: Alkaline
Кількість в упаковці, шт: 10
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
LR66 (LR626, V377, AG4, G4)
10 шт
LR63 (LR521, AG0, G0)
LR60 (LR621, AG1, G1)
LR69 (LR920, LR921, AG6, G6)
LR48 (LR754, AG5, G5)
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Типорозмір
Електрохімічна система
Alkaline
Кількість в упаковці
Напруга
1,5 В
Форма батарейки
таблетка
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Популярні в категорії
Ajax CR123A 3V
Батарейка
Ajax CR123A 3V
Duracell 6LR61 MN1604 9V, 1 шт (5000394077225)
Батарейка
Westinghouse INR21700-4000 40A
Акумулятор
Westinghouse INR21700-4000 40A
Duracell Hearing Aid 13 6 шт (5000394167070)
Батарейки для слухових апаратів
Amprius SC-0008-00-6754
Акумулятор
Amprius SC-0008-00-6754
EnerGenie EG-BA-CR2016-01
EnerGenie EG-BA-CR2016-01
Varta V [13 GA BLI 1 Alkaline]
Varta V [13 GA BLI 1 Alkaline]
Duracell DL2032 DSN 2шт. (5000394054967)
EnerGenie EG-BA-18650/3350
EnerGenie EG-BA-18650/3350
Duracell CR 2025 / DL 2025 * 2 (5000394045514)
Panasonic Alkaline Power AA BLI 10
Порівняйте зі схожими моделями
Основні характеристики
Тип
батарейка
батарейка
Типорозмір
Електрохімічна система
Первинний алкалиново-марганцевий
Кількість в упаковці
1 шт
1 шт
Напруга
1,5 В
1.5-1.55 В
1,5 В
Форма батарейки
таблетка
Фізичні характеристики
Ширина
10 мм
50 мм
Висота
50 мм
90 мм
Довжина
60 мм
10 мм