Зарядний пристрій Canyon QC3.0 36W (CNE-CHA36W01)
Китай
Призначення: універсальний, для телефону, для планшета
Вихідні роз'єми/інтерфейси: USB-A
Кількість роз'ємів USB-A, шт: 1
Максимальний струм заряду, А: 3
Максимальна потужність, Вт: 36
Технології та функції зарядки: Quick Charge 3.0
Особливості: швидка зарядка
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Ще моделі
Кількість роз'ємів USB-A: 1 шт
білий
Уточнюйте ціну
білий
Уточнюйте ціну
Viber чат
Дивитися підібрані аналоги
Основні характеристики
Тип зарядного пристрою
мережевий
мережевий
Призначення
універсальний, для телефону, для планшета
для телефону, універсальний
Вихідні роз'єми/інтерфейси
USB-A
USB-C
USB-C
USB-A, USB-C
Кількість вихідних роз'ємів
1 шт
1 шт
2 шт
2 шт
3 шт
Кабелі в комплекті
USB Type-C
Lightning
Вхідна напруга
100-240 В
100-240 В
230 В
Вихідна напруга
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, 9 В
5, auto В
12, 5, auto, 9 В
12, 5, auto, 9 В
5 В
5 В
5, auto, 9 В
5 В
Максимальний струм заряду
3 А
3 А
3 А
2,4 А
3 А
3 А
3 А
1 А
3,1 А
4,8 А
2,1 А
Захист від
перевантаження
короткого замикання, перегріву
перевантаження, короткого замикання
перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву
Вихідні роз'єми для споживання
PD3.0, 5В/3А, 12В/1.67А, 9В/2.22А
PD3.0, 5В/3А, 9В/2.25А, 12В/1.65А
Максимальна потужність
36 Вт
20 Вт
20 Вт
12 Вт
36 Вт
20 Вт
15 Вт
5 Вт
20 Вт
24 Вт
10,5 Вт
Технології та функції зарядки
Quick Charge 3.0
Quick Charge 4.0, Fast Charging, Power Delivery 3.0
Power Delivery 3.0
Fast Charging
Power Delivery, Quick Charge 3.0
Power Delivery
Auto-ID
Додатково
Особливості
швидка зарядка
швидка зарядка
Фізичні характеристики
Колір
чорний
чорний
Ширина
82 мм
40 мм
Висота
45 мм
24 мм
Глибина
28 мм
80 мм
Вага
0.04 кг
Гарантія
Гарантія
6 міс.
6 міс.
12 міс.
Також купують в категоріях
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Нідерланди
Тип зарядного пристрою
Призначення
Вихідні роз'єми/інтерфейси
Кількість вихідних роз'ємів
Вихідна напруга
5 В, auto В
Максимальний струм заряду
3 А
Виробництво
Вихідні роз'єми для споживання
Максимальна потужність
36 Вт
Технології та функції зарядки
Додатково
Особливості
Фізичні характеристики
Колір
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук