Фанкойл Cooper&Hunter CH-FFC82K2
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Хочеш дешевше?
Гонконг
Тип: підлого-стельовий
Тип підключення: 2-трубний
Холодопродуктивність, кВт: 8.25, 7.52, 5.87
Теплопродуктивність, кВт: 8.5, 7.6, 5.72
Тип двигуна: AC
Особливості: універсальне встановлення
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Рекомендована площа охолодження, м²: 80
Рекомендована площа обігріву, м²: 85
Маркування фанкойла: 82
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
США
Тип
підлого-стельовий
Режим роботи
тільки охолодження
Тип підключення
2-трубний
Холодопродуктивність
Рекомендована площа охолодження
80 м²
Теплопродуктивність
Рекомендована площа обігріву
85 м²
Витрата повітря
Діаметр підключення теплообмінника
3/4 ″
Рівень звукової потужності
Тип двигуна
AC
Особливості
універсальне встановлення
Комплектація
фанкойл, інструкція, гарантійний талон
Електроживлення
230 В
Споживана потужність
118 Вт, 104 Вт, 82 Вт