Фанкойл Cooper&Hunter CH-FW40K2A
Хочеш дешевше?
Китай
Тип: настінний
Тип підключення: 2-трубний
Холодопродуктивність, кВт: 3.28, 2.83, 2.41
Теплопродуктивність, кВт: 4.37, 3.73, 3.17
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Рекомендована площа охолодження, м²: 30
Рекомендована площа обігріву, м²: 40
Маркування фанкойла: 40
Telegram чат Viber чат
Тип
настінний
Рекомендована площа охолодження
30 м²
Витрата повітря
Втрата тиску води в режимі охолодження
43.5 кПа
Втрата тиску води в режимі обігріву
40.8 кПа
Витрати води в режимі охолодження
564 л/год
Діаметр підключення теплообмінника
3/4 ″
Діаметр підключення дренажу
20 мм
Рівень звукового тиску
Сумісні пульти керування
R05/BGE
Електроживлення
230 В
Споживана потужність
40 Вт, 32 Вт, 28 Вт
Маркування фанкойла
Виробництво
Китай
Фізичні характеристики
Ширина
915 мм
Висота
290 мм
Глибина
233 мм