Фанкойл Cooper&Hunter CH-FW50K2A
Хочеш дешевше?
Китай
Тип: настінний
Тип підключення: 2-трубний
Холодопродуктивність, кВт: 4.25, 3.85, 3.32
Теплопродуктивність, кВт: 5.81, 5.17, 4.43
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Рекомендована площа охолодження, м²: 40
Рекомендована площа обігріву, м²: 55
Маркування фанкойла: 50
Telegram чат Viber чат
Тип
настінний
Рекомендована площа охолодження
40 м²
Теплопродуктивність
Рекомендована площа обігріву
55 м²
Витрата повітря
Втрата тиску води в режимі охолодження
31.8 кПа
Втрата тиску води в режимі обігріву
30.2 кПа
Витрати води в режимі охолодження
731 л/год
Діаметр підключення теплообмінника
3/4 ″
Діаметр підключення дренажу
20 мм
Рівень звукового тиску
Сумісні пульти керування
R05/BGE
Електроживлення
230 В
Споживана потужність
50 Вт, 40 Вт, 35 Вт
Маркування фанкойла
50
Виробництво
Китай
Фізичні характеристики
Ширина
1072 мм
Висота
315 мм
Глибина
237 мм