Радіатор для опалення Cordivari Ardesia col.2 EL.16 H500 AS4 F26 Dark Aluminium (AR2160500S04F26A)
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 17 днів
до закінчення акції: 16 днів
Сплачуйте частинами із ПУМБ
до закінчення акції: 5 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
Закінчується
Хочеш дешевше?
Італія
Площа обігріву, м²: 12.8
Матеріал радіатора: сталь
Висота 500 мм
Під'єднання: нижнє
24 міс. гарантії від виробника
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Країна реєстрації бренду
Італія
Площа обігріву
12.8 м²
Матеріал радіатора
Тип радіатора
Монтаж
Під'єднання
Розташування нижнього підключення
справа
Кількість секцій радіатора
Теплова потужність
1280 Вт
Призначення
для центрального опалення, для автономного опалення
Максимальна температура
110 °C
Комплектація
інструкція, радіатор
Максимальний тиск
10 бар
Діаметр (дюйм)
1 ″
Виробництво
Особливості моделі
Фізичні характеристики
Міжосьова відстань
50 мм
Висота
500 мм