Коллектор с расходомерами Djoul 10в 1"х3/4" (DJ2016210A)
Безкоштовна доставка по Україні
до закінчення акції: 18 днів
до закінчення акції: 17 днів
Авторизуйтесь щоб користуватися бонусами
В наявності
Туреччина
Призначення колектора: для теплої підлоги
Кількість контурів/відводів, шт: 10
Діаметр підключення колектора: 1″
Діаметр підключення відводів: 3/4″
Особливості: витратоміри, євроконус у комлпекті, термостатичні клапани
Максимальний тиск, бар: 10
Максимальна температура, °C: 90
14 днів на обмін та повернення
Способи оплати
онлайн, картою при отриманні, готівкою, оплата частинами, безготівковий розрахунок
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Туреччина
Призначення колектора
Кількість контурів/відводів
Діаметр підключення колектора
1″
Діаметр підключення відводів
3/4″
Різьба термоклапана
M30х1,5
Вид євроконуса (у комплекті)
16*3/4″
Особливості
витратоміри, євроконус у комлпекті, термостатичні клапани
Максимальний тиск
Максимальна температура
90 °C
Матеріал
латунь
Покриття
хром
Комплектація
подавальний колектор, зворотній колектор, витратоміри, термостатичні клапани, кронштейн - 2шт.
Виробництво
Побачили помилку в описі або характеристиках? Повідомте нам про це!
Будьте першим, хто напише відгук
На питання відповідають експерти
Безкоштовна доставка замовлень по Україні
Порівняйте зі схожими моделями
Djoul 10в 1"х3/4" (DJ2016210A) Djoul 10в 1"х3/4" (DJ2016210A)
FADO 1"х10 KRV110 FADO 1"х10 KRV110
Fado 1"x3/4" 10 виходів (KRZ10) Fado 1"x3/4" 10 виходів (KRZ10)
FADO 1"х10 KRVS10 FADO 1"х10 KRVS10
JL 10 вих. 1х3/4" JL 10 вих. 1х3/4"
Основні характеристики
Призначення колектора
для теплої підлоги
для теплої підлоги
Кількість контурів/відводів
Діаметр підключення колектора
Діаметр підключення відводів
Різьба термоклапана
M30х1,5
Вид євроконуса (у комплекті)
16*3/4″
Особливості
витратоміри, євроконус (опція), термостатичні клапани
євроконус (опція)
витратоміри, євроконус (опція)
витратоміри, євроконус (опція)
адаптер євроконус-площина
Міжосьова відстань колекторних балок
210 мм
210 мм
210 мм
Крок відводів
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
50 мм
Максимальний тиск
10, 6 бар
4 бар
4 бар
6 бар
16 бар
Максимальна температура
90 °C
95 °C
110 °C
95 °C
95 °C
110 °C
90 °C
110 °C
110 °C
90 °C
Діапазон регулювання температури
25-50 °C
Діапазон регулювання витратомірів
0-5 л/хв
0-6 л/хв
0.5-5 л/хв
0-5 л/хв
Максимальна концентрація гліколю
30 %
Максимальна витрата колектора
2.5 м³/год
2.5 м³/год
Матеріал
латунь
латунь, нержавіюча сталь
нержавіюча сталь
поліамідний пластик (технополімер)
нержавіюча сталь
Покриття
хром
нікель
нікель
Комплектація
термостатичні клапани, колектор у зборі з витратомірами
колектор, запірні клапани
колектор у зборі з витратомірами
Виробництво
Китай
Італія
Україна
Китай
Італія
Максимальна витрата клапана
2.1 м³/год
Фізичні характеристики
Ширина
502 мм
506 мм
328 мм
500 мм
580 мм
Глибина
95 мм
350 мм
600 мм
100.5 мм
210 мм
Висота
330 мм
90 мм
92 мм
290 мм
340 мм
Вага
7 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
625 мм
160 мм
65 мм
Висота в упаковці
372 мм
787 мм
330 мм
Глибина в упаковці
56 мм
98 мм
630 мм