Електрична тепла підлога Devi DEVIflex 10T 160 м (140F1231)
Немає в наявності
Ціна на даний товар вже недійсна!
або
Devi
Польща
Площа обігріву нагрівального кабелю, м²: 20
Потужність, Вт: 1575
Питома потужність, Вт/м: 10
14 днів на обмін та повернення
Довжина кабелю, м: 160
Потрібна допомога?
Експерт на зв’язку
Telegram чат Viber чат
Основні характеристики
Бренд
Країна реєстрації бренду
Данія
Серія
DeviFlex 10T
Монтаж
Призначення
під паркет, під дерев'яну підлогу
Вид кабелю
Принцип обігріву
Площа обігріву нагрівального кабелю
Довжина кабелю
160 м
Потужність
1575 Вт
Питома потужність
10 Вт/м
Діаметр нагрівального кабелю
6,9 мм
Мінімальний радіус вигину
42 мм
Довжина кабелю живлення
2.3 м
Перетин кабелю живлення
1,5 мм²
Клас захисту
IPX7
Електроживлення
230 В
Опір
33.6 Ом
Мінімальна температура монтажу
-5 °C
Максимальна температура нагріваючої жили
75 °C